Trzynasta emerytura w 2020 r.: Kto otrzyma, kiedy zostanie wypłacona, jaka będzie jej wysokość

autor: Bartosz Michalski19.01.2020, 16:00; Aktualizacja: 19.01.2020, 20:15
Wszystko wskazuje na to, że również w 2020 r. emeryci otrzymają trzynastą emeryturę. Z ustawy uchwalonej niedawno przez Sejm wiemy kto otrzyma to dodatkowe roczne świadczenie, kiedy zostanie wypłacone oraz jaka będzie jego wysokość.

Wszystko wskazuje na to, że również w 2020 r. emeryci otrzymają trzynastą emeryturę. Z ustawy uchwalonej niedawno przez Sejm wiemy kto otrzyma to dodatkowe roczne świadczenie, kiedy zostanie wypłacone oraz jaka będzie jego wysokość.źródło: ShutterStock

Wszystko wskazuje na to, że również w 2020 r. emeryci otrzymają trzynastą emeryturę. Z ustawy uchwalonej niedawno przez Sejm wiemy kto otrzyma to dodatkowe roczne świadczenie, kiedy zostanie wypłacone oraz jaka będzie jego wysokość.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (27)

  • Emeryt(2020-01-20 12:32) Zgłoś naruszenie 65

    13 EMERYTURA POWINNA BYC BEZ PODATKU I TAK RZAD ZARABIA NA EMERYTACH np. KARCZEWSKI ,KUCHCINSKI,AGENT PIOTROWICZ I INNI LUDZIE PIS.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • czarnynieczerwony(2020-01-20 07:51) Zgłoś naruszenie 48

    Wszystko wskazuje na to, że ta gazeta nie nadaje się nawet do podtarcia ****

    Odpowiedz
  • Pawel(2020-01-20 01:14) Zgłoś naruszenie 22

    To powinna byc dla tych co nie pracuja na czarno i nie psuja rynku pracy bo jak to senior pracuje na czarno to ma wyplate pod stolem .Nie wszyscy maja fory w cieplowni i firmach klima co szkodzi ludziom ciezko pracujacych i pragnacych po pracy spokoj

    Odpowiedz
  • Brrrrr(2020-01-19 22:45) Zgłoś naruszenie 711

    Wszyscy Polacy pieją jak to dobrze w Austrii bo tam emeryci mają 13 i 14 emeryture.Obłuda lewacka..

    Odpowiedz
  • Adrian (2020-01-19 22:38) Zgłoś naruszenie 1112

    Po co ciągle wałkuja ten temat, piszą i piszą o tym, już wszyscy wszystko o tym wiedzą, chodzi o kampanie wyborcza na prezydenta że to niby zasługa Dudy

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Szczur(2020-01-19 22:37) Zgłoś naruszenie 116

    To nie tylko w Polsce wszystko drożeje tylko w calej Europie A tylko w Polsce jest 13 emerytura. I będzie drożej czy bedzie 13 emerytura czy nie bo takie przyszły czasy że pieniądz nie będzie nic warty!!! A wszystko przez to że ludzie chcą żyć na poziomie i kasa jest najważniejsza i praca ponad stan. Na tym zarabiają firmy!!! Czym więcej masz kasy tym więcej wydajesz!!! Ludzie powinni zakończyć wyścig szczurów i żyć normalnie wtedy i ceny by spadły gdyby nikt tyle nie kupował!!!!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polak (2020-01-19 21:41) Zgłoś naruszenie 1223

    Senat będzie blokować wypłatę musi coś zostać w kopercie dla szefunia

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • sdsdsd(2020-01-19 21:11) Zgłoś naruszenie 194

    Proszę pisać TAK ZWANA 13 emerytura

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • bo-rys(2020-01-19 21:08) Zgłoś naruszenie 1717

    Te tzw. podwyżki to efekt dodruku pieniądza, który napędza inflację. Jest to ewidentnie powtórka z PRL-u, kiedy pieniądze traciły na wartości, a ceny rosły gwałtownie. Kto odpowie za psucie pieniądza?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Jenny(2020-01-19 21:02) Zgłoś naruszenie 119

    Wrócą do koryt ci"obrońcy demokracji"i zrobią spokój z potomkami chłopów pańszczyźnianych bo łby popodnosili,a oni przeciez zbiednieli cokolwiek i będą musieli się odkuć..

    Odpowiedz
  • Hehehe(2020-01-19 20:30) Zgłoś naruszenie 1516

    Ty..emeryt..ani komuchy z SLD-PZPR,ani pseudoliberałowie g....o ci dali i spokój miałeś

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • emeryt(2020-01-19 19:56) Zgłoś naruszenie 2212

    Emerytury powinny być bez podatków, trzynasta emerytura winna być wypłacana w wysokości pełnego miesięcznego świadczenia emerytalnego ale tylko dla emerytów niepracujących ! Trzynastkę przecier urzędnicy i mundialowi, itp otrzymuj w wysockości miesięcznej wypłaty z dodatkami ! a dlaczego trzynasta emerytura ma byc wyłażona wg najniższej emerytury ?

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz