Do 12 listopada duże firmy mają czas na zawarcie umowy o prowadzenie PPK

10.11.2019, 17:29; Aktualizacja: 10.11.2019, 17:29
dokumenty

Najpóźniej do wtorku, 12 listopada, pracodawcy zatrudniający co najmniej 250 pracowników mają czas na zawarcie umowy o prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) z wybraną instytucją finansową. Zatrudnieni, po podpisaniu w ich imieniu tej umowy, stają się uczestnikami PPK.źródło: ShutterStock

Najpóźniej do wtorku, 12 listopada, pracodawcy zatrudniający co najmniej 250 pracowników mają czas na zawarcie umowy o prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) z wybraną instytucją finansową. Zatrudnieni, po podpisaniu w ich imieniu tej umowy, stają się uczestnikami PPK.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • jurka(2020-01-04 14:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dzięki temu programowi wszyscy Polacy mogą dodatkowo odkładać na przyszłą emeryturę , zresztą mozna te pieniądze wykorzystać wcześniej na mieszkanie, mogą być dziedziczone, a jak ktoś faktycznie nie chce w taki sposób odkładać to moze sie wypisac.

    Odpowiedz
  • werneka(2019-12-31 18:30) Zgłoś naruszenie 10

    Dobrze im więcej tym lepiej. Zresztą ja się nie mogę doczekać bo moja firma przystępuje po nowym roku i uważam ze to bardzo dobry program. I ludzie powinni z niego korzystać.

    Odpowiedz
  • wacikowa(2019-12-20 13:18) Zgłoś naruszenie 10

    A jak będzie za kilka lat to się dopiero okaże. Ale jak państwo pomaga w zasadzie wszystkim grupom społecznym to i czas też tak naprawę przyszedł też na emerytów. A tutaj dzięki temu programowi na pewno będą stratni

    Odpowiedz