Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie

autor: Dorota Kalinowska26.08.2016, 09:00; Aktualizacja: 26.08.2016, 09:01
Ojciec Tadeusz Rydzyk / fot. Agencja Gazeta

Uczelnia o. Tadeusza Rydzyka ma jeden z najniższych odsetków bezrobotnych osób, które ją ukończyły – taką informację podaje Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu / fot. Agencja Gazetaźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Wojciech Kardas Agencja Gazeta

Wyższa Szkoła Kultury Medialnej i Społecznej to uczelnia fenomen. Absolwenci uczelni ojca Tadeusza Rydzyka nie mają problemów ze znalezieniem pracy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (22)

  • Koryto+(2016-08-26 09:32) Zgłoś naruszenie 5349

    Program Koryto+ dla swojaków działa, czego przykładem jest zatrudnianie absolwentów szkoły Ojca Tadeusza Dyrektora.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ?(2016-08-26 16:03) Zgłoś naruszenie 4631

    Szkoła jak każda inna, tylko nie rozumiem dlaczego tak opluwana i opluwany jej założyciel. Czyżby zazdrość, a może /aż strach powiedzieć/ nienawiść /?/.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Bolszewia, masoneria z Sorosem zagrozona !!!(2016-08-26 17:45) Zgłoś naruszenie 3719

    Bez pracy nie ma KOLACZY !!! Tylko "Resortowe dzieci" i ich dzieci studiowaly za darmo i za granica !!!

    Odpowiedz
  • o(2016-08-26 10:18) Zgłoś naruszenie 3528

    artykuł sponsorowany.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • ba(2016-08-26 10:58) Zgłoś naruszenie 3439

    No w mojej firmie wychowankowie szatana nie mają zatrudnienia.

    Odpowiedz
  • Aforysta J. I. Sztaudynger tak mawiał ...(2016-08-26 10:32) Zgłoś naruszenie 3336

    "POBOŻNOŚĆ ... ROZUMU nie zastąpi" ... nawet JANCZARÓW ze szkółki w Toruniu

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • olap321(2016-08-26 11:16) Zgłoś naruszenie 2543

    "By go posłuchać w pierwszym dniu nauki, przyjechali z całej Polski. Niektórzy z zagranicy. Kobiety i mężczyźni. Młodzi i starzy. Samotni i rodziny z dziećmi. Zdrowi i niepełnosprawni. " Zdrowi? Chyba nie na umyśle.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Panta rhei, kei ouden menei ... i płyną (2016-08-26 14:44) Zgłoś naruszenie 2335

    Szkółka WSKMIS przy RYDZYKU podobna jest i poziomem również do WUML przy PZPR. "Studentów" i Jednych i Drugich uczono i uczy się ... "Jak KOTA w worku wykręcać OGONEM". I Jedni i Drudzy Absolwenci ... mieli i maja zabezpieczone zatrudnienie...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • eugen(2016-08-26 17:10) Zgłoś naruszenie 2239

    ja u siebie żadnego rydzykowego nie zatrudnie i pisuara też

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • HO(2016-08-26 10:39) Zgłoś naruszenie 2137

    Szkoła Rydzyka to fenomen. Absolwenci bez problemu znajdują zatrudnienie w Gazecie Prawnej

    Odpowiedz
  • Alf(2016-08-26 14:04) Zgłoś naruszenie 1337

    Wielu jednak ma problemy w czytaniu ze zrozumieniem. 5 miejsce w rankingu zagrożenia bezrobociem to jednak bardzo słaby wynik. Mimo dobrej zmiany ciężko im znaleźć zatrudnienie. I dobrze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz