Nowe terminy egzaminów i rekrutacji do szkół średnich. Matury co do zasady tylko pisemne

19.05.2020, 12:11; Aktualizacja: 19.05.2020, 20:51
egzaminy 2

egzaminy 2źródło: ShutterStock

Od 15 czerwca do 10 lipca absolwenci podstawówek będą mogli składać dokumenty do szkół średnich - poinformował we wtorek minister edukacji Dariusz Piontkowski. Kolejny termin to 31 lipca-4 sierpnia. Ostateczne listy przyjętych do szkół ogłoszone zostaną 19 sierpnia.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • nie mogę aż słuchać(2020-05-19 13:42) Zgłoś naruszenie 32

    Juz nie mogę słuchać jak w radiu zet chwali nauczanie online, bo u nas tylko zadają i mają w d..... ucznia

    Odpowiedz
  • gosc(2020-05-19 13:47) Zgłoś naruszenie 22

    p. dyrektor mówi o współpracy rodziców aby sie angażowali w nauczanie zdalne. To po co mamy ministerstwo i dyrektorów, którzy biorą porządne wynagrodzenia. My rodzice angażujemy się jak przeżyć bo dostajemy za prace ochłapy, a od nauczania są w/w instytucje jak ..... od....

    Odpowiedz
  • Betina(2020-05-19 18:34) Zgłoś naruszenie 30

    Zdalne nauczanie pod psem. Miał być kontakt i współpraca ale na pięknych słowach się skończyło. Mam nadzieję,że od września nauczanie będzie odbywać się normalnie w szkołach.

    Odpowiedz
  • malgoska(2020-05-19 22:27) Zgłoś naruszenie 00

    Nie znoszę zwrotu co do zasady, to okropne.

    Odpowiedz
  • Sylwia(2020-05-21 21:53) Zgłoś naruszenie 30

    Powinni odwołać egzaminy ósmoklasistów zrobić konkurs świadectw . Zdalne nauczanie jest beznadziejne albo nic nie odrabiaja albo spisują od reszty klasy ... Nie potrzebne narażenie dzieciaków oraz wieczne zamieszanie z już chyba 4 terminem oby w ogóle się nie odbyły !

    Odpowiedz
  • Sylwia(2020-05-23 16:48) Zgłoś naruszenie 10

    Repetytorium maturzysty w tvp to ciekawa pomoc dla uczniów szykujących się do matury. Nauczyciela i dodatkowych zajęć to nie zastąpi ale uważnie słuchany wykład też dużo potrafi wyjaśnić. A zawsze taka jedna dodatkowa informacja może być akurat ważna na maturze.

    Odpowiedz
  • Zaproszenie dla PISaków na egzamin(2020-05-27 01:46) Zgłoś naruszenie 00

    To jest chore - albo wirus jest i nie ma egzaminów ani konsultacji, albo go nie ma i wracajmy do normalnej pracy! PISaki niech sami idą na egzaminy i konsultacje, niech sami zmierzą się z tym, przed czym straszą, i niech sami zeżrą to, co uwarzyli :>

    Odpowiedz