Edukacja w czasach koronawirusa: Nie masz internetu? Materiały do nauki dostaniesz w formie papierowej

17.03.2020, 16:51; Aktualizacja: 17.03.2020, 16:53
książka, książki, literatura

Uczniowie, którzy nie mają komputera lub internetu, materiały do zdalnego uczenia się otrzymają ze szkoły w formie papierowej; przesłane zostaną do nich do domu np. pocztą lub przez kuriera - powiedział we wtorek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.źródło: ShutterStock

Uczniowie, którzy nie mają komputera lub internetu, materiały do zdalnego uczenia się otrzymają ze szkoły w formie papierowej; przesłane zostaną do nich do domu np. pocztą lub przez kuriera - powiedział we wtorek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (18)

  • Achenobarbus(2020-03-23 09:49) Zgłoś naruszenie 31

    Kto zapłaci za prąd, łącze internetowe, utylizację prywatnego sprzętu, uszczerbek na zdrowiu (wzrok)??? Pozdrawiam

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ava(2020-03-21 20:18) Zgłoś naruszenie 00

    Na wsiach Sołtysa się uruchomi do dostarczania materiałów i do odniesienia , bo trzeba je sprawdzić.

    Odpowiedz
  • ava(2020-03-21 20:16) Zgłoś naruszenie 10

    Na wsiach Sołtysa się uruchomi do dostarczania materiałów i do odniesienia , bo trzeba je sprawić

    Odpowiedz
  • ANNA(2020-03-19 15:34) Zgłoś naruszenie 50

    Edukacja on- line jest możliwa nie na wszystkich szczeblach nauczania - dla najmłodszych ważny jest kontakt z nauczycielem , indywidualne podejście , Dorośli poradzą sobie , młodzież i dzieci młodsze nie koniecznie.

    Odpowiedz
  • ANNA(2020-03-19 15:34) Zgłoś naruszenie 30

    Edukacja on- line jest możliwa nie na wszystkich szczeblach nauczania - dla najmłodszych ważny jest kontakt z nauczycielem , indywidualne podejście , Dorośli poradzą sobie , młodzież i dzieci młodsze nie koniecznie.

    Odpowiedz
  • Autor(2020-03-18 20:10) Zgłoś naruszenie 120

    Panie Piontkowski a jak wyliczysz pan amortyzację sprzętu nauczycieli? No chyba, że jak w normalnych krajach dostaniemy narzędzia do pracy?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Lauren(2020-03-17 23:06) Zgłoś naruszenie 618

    Ministerstwo robi co może i myśli o ubogich rodzinach, które do Wielkanocy nie miałoby kontaktu ze szkołą a powyższe komentarze tylko drwią ze starań w tym kryzysie... Ludzie, opamiętajcie się.

    Odpowiedz
  • Mary(2020-03-17 21:37) Zgłoś naruszenie 111

    FantasyMEN. pl

    Odpowiedz
  • kate(2020-03-17 19:43) Zgłoś naruszenie 121

    A kto zapłaci za wysyłanie materiałów?

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • bogiman(2020-03-17 17:29) Zgłoś naruszenie 122

    Jeżeli praca w domu ma być oceniana to znaczek pocztowy wraz z kopertą będą przesyłane wraz z materiałem?

    Odpowiedz
  • Anka(2020-03-17 17:09) Zgłoś naruszenie 142

    A odkażanie materialow na pismie w mikrofalówce czy w pralce?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz