Minister edukacji zaapelowała o współpracę na rzecz podniesienia jakości edukacji

11.02.2019, 13:51; Aktualizacja: 11.02.2019, 13:51
Na końcu dokumentu Zalewska zaapelowała do wszystkich stron o przyjęcie deklaracji i współpracę przy jej realizowaniu.

Na końcu dokumentu Zalewska zaapelowała do wszystkich stron o przyjęcie deklaracji i współpracę przy jej realizowaniu.źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Maciek Jazwiecki Agencja Gazeta

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska podpisała w poniedziałek dokument pod nazwą "Deklaracja na rzecz edukacji przyszłości". Zaapelowała w nim do wszystkich tych, którym na sercu leży dobro polskiej szkoły, o podjęcie wspólnej pracy na rzecz podniesienia jakości oświaty.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (24)

  • pIsOMAN(2019-03-02 22:34) Zgłoś naruszenie 00

    PiS uważa że nauczyciele to tak nieliczna grupa w społeczeństwie, że jak nawet wszyscy oni plus rodziny nie zagłosowali na nich w wyborach do PE i do Sejmu, Senatu - TO NIC SIE NIE STANIE.

    Odpowiedz
  • as(2019-03-02 21:43) Zgłoś naruszenie 00

    dlaczego ta pani jest taka fałszywa, kłamie w żywe oczy, brak honoru i kultury?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
  • ech(2019-02-26 20:43) Zgłoś naruszenie 30

    Przykre jest, że Pani minister podpisuje dokument o współpracy, w momencie kiedy już przebiera nóżkami do nowego, dobrze płatnego stanowiska nic nie robienia w parlamencie europejskim.

    Odpowiedz
  • krol(2019-02-26 10:43) Zgłoś naruszenie 11

    Ta kobieta juz dorównuje tym z POKO - kłamstwem,manipulacją, fałszem i obłudą.

    Odpowiedz
  • Bartosz Skierkowski(2019-02-23 14:13) Zgłoś naruszenie 30

    Miernoty Pisoskie.Etatów im sie zachciało.

    Odpowiedz
  • niepokorna (2019-02-21 21:11) Zgłoś naruszenie 50

    Dziwna sprawa. Minister działa na szkodę oświaty w Polsce i zamiast ją zdymisjonować oraz wysłać na etat do osiedlowej podstawówki (niech pracuje za 2300), to szykują jej intratną posadkę w Brukseli. Polska to dziwny kraj.. promuje się brak kompetencji i bezczelność, ale może tok rozumowania jest taki: zniszczyła oświatę teraz czas na Unię... Ciekawe

    Odpowiedz
  • dlatego ucieka do PE?(2019-02-21 06:18) Zgłoś naruszenie 50

    Jak informuje "Wyborcza", grupa pracowników PCK pod przywództwem Jerzego G. kradła używaną odzież, a pieniądze z jej sprzedaży zatrzymywała dla siebie. Według relacji świadków i podejrzanych część ukradzionych pieniędzy miała później wspomagać kampanie wyborcze lokalnych polityków PiS, w tym również obecnej minister edukacji Anny Zalewskiej.

    Odpowiedz
  • vc(2019-02-21 03:57) Zgłoś naruszenie 50

    Maja 300+ na kazdego ucznia ale tylko sto zl na podwyki dla nauczycieli. Obiecywala ze reforme doprowadzi do konca a zrobila balagan i juz ucieka do PE bo tam sa wieksze zarobki dla polonistki ze Slaska

    Odpowiedz
  • beta(2019-02-20 17:26) Zgłoś naruszenie 90

    Najgorsza minister wszech czasów. Demolka.

    Odpowiedz
  • sas(2019-02-20 16:13) Zgłoś naruszenie 30

    Kolejna ściema. Przecież od tego powinna ministra rozpocząć swoje urzędowanie. Teraz? Trzeba jakoś zamydlić ludziom oczy. Żenada.

    Odpowiedz
  • Valdemort(2019-02-19 17:30) Zgłoś naruszenie 70

    chyba jakości protez zębowych - wygląda jak krokodyl

    Odpowiedz
  • Tess(2019-02-14 04:11) Zgłoś naruszenie 120

    Teraz robcie cos ,bo edukacja się wali a przedtem nie sluchala przestrog ze tak bedzie ,szla do przodu jak buldozer,niszcząc to co bylo dobre.

    Odpowiedz
  • Jacek(2019-02-12 17:19) Zgłoś naruszenie 180

    Jej mocną stroną jest siła,przemoc,zastraszanie i PUSTE SŁOWA. Wielki talent destrukcyjny w Ministerstwie Oświaty!!!!

    Odpowiedz
  • as(2019-02-12 16:39) Zgłoś naruszenie 80

    wanda wasilewska się odezwała!!!

    Odpowiedz
  • Drulek(2019-02-12 09:30) Zgłoś naruszenie 200

    Obecny system przygotowuje do zdania egzaminów a nie twórczego myślenia. Spotykam się z uczniami i studentami na prowadzonych przeze mnie kursach. Większość potrafi zakuwać a nie myśleć samodzielnie. A żeby na ćwiczeniach rozwiązać samodzielnie problem? To tego nieszablonowo. 0,1% daje radę. Obecny system oświatowy jest do d ......... Poprzedni też nie był lepszy.

    Odpowiedz
  • ABC(2019-02-11 21:13) Zgłoś naruszenie 490

    Boi się strajku , który jest nieunikniony dzięki tej niszczycielki edukacji. Ciągle tylko szantaż i zastraszanie nauczycieli z każdej strony.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • paco48(2019-02-11 20:39) Zgłoś naruszenie 372

    Trzęsie d... już od dłuższego czasu. wie , że narobiła bałaganu w systemie ale nie ma pojęcia o budowie i organizowaniu struktur jest polonistka która od lat nie ma nic wspólnego z zawodem nauczyciela. System oświaty jest maszyna do wyprowadzania pieniędzy z budżetu państwa i samorządów. Z czego jest finansowany Librus, jakie są koszty egzaminów zewnętrznych. jakie środki z UE i w jakie działania są zaangażowane w systemie. Czy nadal koszty egzaminów opłacane są z funduszy europejskich. Kiedy odda się dzieci rodzicom, dzisiaj omnipotentne państwo chce zawłaszczyć odpowiedzialność za wychowanie dzieci , tworzy patologie w relacjach dziecko rodzic nauczyciel szkoła. Dlaczego organem wyższego stopnia dla postępowania skargowego jest kuratorium ,(a jest to jego istotna aktywność.) , a nie dyrektor szkoły lub organ prowadzący tak jak w przypadku dyrektorów, dlaczego nie ma rzecznika interesu nauczycieli. Dlaczego nauczyciele są grupą zawodową o najwyższym poziomie restrykcji prawno karnych,prawno majątkowych itp. Na pytanie skierowane do pani minister Zalewskiej i szefowej URM też nauczycielko o kasę ta odpowiedziała "ale macie 500 + i zbroi się rusek i my też musimy" to jest poziom prowincjonalnych polityków w myśl hasła nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ewa studniak(2019-02-11 18:52) Zgłoś naruszenie 440

    A co z ubóstwem nauczycieli??? A egzaminy się odbędą albo NIE odbędą!!!!

    Odpowiedz
  • Kauzyperda(2019-02-11 18:31) Zgłoś naruszenie 260

    Niech minister dba o swoje nowe ząbki jak najlepiej a do oświat się nie wtraća

    Odpowiedz