Gowin: Studenci uczelni niepublicznych powinni być traktowani sprawiedliwie

21.10.2017, 11:24; Aktualizacja: 21.10.2017, 17:29
Gowin w przemówieniu podczas inauguracji dodał, że ojciec dyrektor zwrócił się do niego z apelem, żeby uczelnie niepubliczne też mogły liczyć na wsparcie z budżetu państwa

Gowin w przemówieniu podczas inauguracji dodał, że ojciec dyrektor zwrócił się do niego z apelem, żeby uczelnie niepubliczne też mogły liczyć na wsparcie z budżetu państwaźródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Studenci uczelni niepublicznych powinni być taktowani sprawiedliwie, na takich samych zasadach jak studenci uczelni publicznych - powiedział odpowiadając na pytanie PAP w Toruniu wicepremier i minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

 • antygówin(2017-10-21 15:36) Zgłoś naruszenie 90

  gowin to ostatni czlenio, ktory powinien otwierać mordę o sprawiedliwości

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Borsa(2017-10-21 19:13) Zgłoś naruszenie 150

  Przekazywanie pieniędzy z budżetu na jakiekolwiek prywatne organizacje, w tym szkoły, to okradanie narodu. Partie polityczne, fundacje, kościoły itp powinny być finansowane jedynie ze składek swoich członków, sympatyków lub wyznawców. Czy finansowałby Pan szkoły dla dżihadystów i im podobnych? Jeżeli A to i B.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • ciekawy(2017-10-22 14:16) Zgłoś naruszenie 80

  Co to znaczy, że student powinien być traktowany sprawiedliwie ? To chyba tyle co u premier Szydło " normalni Polacy" Nie normalni to jacy ? To, że student jest ateistą i nie może " zdobyć" zaświadczenia od proboszcza parafii ( jakiej ? ) i nie może studiować (co oczywiście potwierdził sąd administracyjny ) na uczelni współfinansowanej z budżetu państwa to jest traktowany " sprawiedliwie " ? A kiedy to będzie niesprawiedliwe ? Jak będzie mógł tam studiować ?

  Odpowiedz
 • maria (2017-10-22 20:12) Zgłoś naruszenie 80

  nich znakomici goście tej uczelni zapłacą z własnej kieszeni prywatnej Polska to podpbno świecki kraj ?..

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Leon(2017-10-23 17:02) Zgłoś naruszenie 01

  Żadne studia nie powinny być finansowane z moich podatków. Dlaczego mam płacić za konkretną inwestycję obcej mi osoby, któa to inwestycja przysparza korzyści tej osobie, a nie mnie? Każda nauka ponadpodstawowa powinna być płatna - wydaje mi się to oczywiste. Tak było przez wieki.

  Odpowiedz
 • gabileka(2017-11-03 08:38) Zgłoś naruszenie 00

  Zacznę od tego że sfera edukacji nie powinna zbliżać się do polityki, to może tylko pogorszyć sytuacje. Pan Gowin nie jest dla mnie wiarygodnym opiniotwórcą, szczególnie jeśli chodzi o promocję prywatnej sfery uczelnianej. Sama jestem po magisterce na WSGE w Józefowie i mimo wszystko mogę powiedzieć że nastroje jak i poziom nauczania mieliśmy naprawdę dobre..

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane