statystyki

Nowe otwarcie w oświacie - niezbędnik dla dyrektorów szkół

autor: Leszek Jaworski30.08.2017, 09:50; Aktualizacja: 30.08.2017, 10:40
Zrezygnowano z obowiązku złożenia przez kandydata oświadczenia, że w celach przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.

Zrezygnowano z obowiązku złożenia przez kandydata oświadczenia, że w celach przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych.źródło: ShutterStock

Minister edukacji narodowej wydała kolejny plik rozporządzeń wykonawczych do ustawy z 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe (Dz.U. z 2017 r. poz. 59 ze zm.; dalej: u.p.o.), które wejdzie w życie 1 września 2017 r.

Tego samego dnia zaczną obowiązywać akty wykonawcze. Jeszcze nie wszystkie ukazały się w Dzienniku Ustaw. Dyrektorzy szkół i placówek nie będą mieli właściwie czasu na prześledzenie nowych regulacji przed rozpoczęciem roku szkolnego. Postanowiliśmy im w tym pomóc. Poniżej w tabeli omawiamy rozporządzenia, nad którymi prace legislacyjne były najbardziej zaawansowane.


Pozostało jeszcze 97% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane