Pieniądze z polisolokat można odzyskać

autor: Joanna Kowalska24.09.2014, 07:12; Aktualizacja: 24.09.2014, 08:07

Nie można mieć złudzeń, że sąd przystąpi do rozpoznania pozwu zbiorowego niezwłocznie po jego złożeniu. Najpierw musi zweryfikować, czy konkretna sprawa nadaje się do rozpoznania w tym trybie. To może trwać kilka miesięcy - mec. Grzegorz Prigan adwokat z Laurifer Prigan SKA.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Marcinn234(2015-03-03 16:30) Zgłoś naruszenie 32

    Witam. Widzę, że walka z ubezpieczycielami trwa dalej. Jakiś czas temu miałem również problem z polisą. Gdy chciałem ją zlikwidować okazało się, że dostanę jakieś marne grosze. Naliczyli mi opłate likwidacyjną w wysokości 90%!!! Próbowałem pisać listy, odwołania ale to oczywiście nic nie dało… w ostateczności zdecydowałem się na pomoc kancelarii Lex z Wrocławia. Słyszałem wcześniej, że mają duże doświadczenie w odzyskiwaniu pieniędzy z polis. Bez dodatkowych kosztów z mojej strony odzyskałem większą część z opłaty likwidacyjnej. Nie zmienia to faktu, że straciłem część swoich ciężko zarobionych pieniędzy. Teraz wszystkie banki omijam szerokim łukiem i sam odkładam pieniądze na dalsze życie. Pozostawiam telefon do osoby która mi pomogła, może komuś się przyda: 531 151 536

    Odpowiedz
  • koral(2015-01-28 15:23) Zgłoś naruszenie 22

    Nie da się wycofać bez strat z czegoś takiego, ale można powalczyć... tylko do tego trzeba sądu, kancelarii - mi akurat pomógł Lex z Wrocka, także mogę z czystym sumieniem polecić. Podaje nr do p. Łukasza, który pomógł mi: 533-133-590.

    Odpowiedz
  • KancelariaLEX(2014-11-24 13:35) Zgłoś naruszenie 24

    Witam ,
    jestem specjalistą w dziedzinie polis inwestycyjnych z Kancelarii Prawnej LEX.
    Nasz dział zajmuje się odzyskiwaniem utraconych pieniędzy z polis na życie (m.in. od firm takich jak: Allianz, Aegon, Axa, TU Europa, Compensa, Generali, Nordea, Open Life, Skandia, a także wielu innych). W przypadku kiedy Państwa polisa została już rozwiązana, pomożemy odzyskać nałożone na Klienta tzw. „opłaty likwidacyjne”. Jeśli natomiast nadal Państwo opłacają składki, rozwiązujemy umowę za Klienta w taki sposób aby poniósł on jak najmniejsze straty. Z powodzeniem (97% wygranych spraw) prowadzimy postępowania przeciwko nieuczciwym praktykom wymienionych ubezpieczycieli. To co wyróżnia nas na tle innych kancelarii to fakt, że współpraca z nami nie wiąże się z żadnym ryzykiem - WSZELKIE OPŁATY SĄDOWE ZAKŁADAMY ZA KLIENTA
    Po więcej informacji odsyłam na naszą stronę internetową http://www.kancelaria-lex.org/ lub zapraszam do kontaktu na numer telefonu (71) 307 08 30.
    Pozdrawiam serdecznie.

    Odpowiedz
  • Windykator(2016-06-29 10:44) Zgłoś naruszenie 11

    Masz problem z odzyskaniem pieniędzy z poliso - lokaty? Podejmij działania, wystarczy z naszą Kancelarią Doradztwa Gospodarczego E.PRAWO, aby uzyskać bezpłatną i niezobowiązującą ofertę na odzyskanie zamrożonych środków na poliso lokacie, mamy na swoim koncie wygrane procesy z ubezpieczycielami, więcej informacji uzyskasz na kontakt@eprawo.info Zajmujemy się także dochodzeniem roszczeń spadkowych.

    Odpowiedz
  • Doradca(2016-01-07 19:20) Zgłoś naruszenie 14

    Skutecznie pomagamy odzyskać pieniądze z tzw polisolokat. Nie pobieramy opłat wstępnych, wykładamy koszty za klienta. Kancelaria z 16-letnim doświadczeniem. Wszelkie informacje pod nr telefonu 519 302 170

    Odpowiedz
  • Doradca(2016-01-07 17:18) Zgłoś naruszenie 12

    Rzadko się zdarza, żeby bank lub TU zareagowało na reklamację. Z własnego i mojej kancelarii doświadczenia wiem, że dopiero postraszenie sądem może dać efekt. Jeżeli to nic nie da /a są TU, które nawet nie chcą rozmawiać o jakichkolwiek zwrotach dla klientów/, to nie pozostaje nic innego jak wystąpienie na drogę sądową. U nas klient nie ponosi żadnych kosztów, dzielimy się zyskami po zwycięstwie. Osoby pragnące uzyskać informacje jak odzyskać pieniądze z tzw polisolokaty proszę o kontakt pod nr telefonu 519 302 170.

    Odpowiedz
  • robert(2014-09-25 13:44) Zgłoś naruszenie 17

    ja nadal oszczedzam na lokatach w Getin, mysle ze to jedna z lepszych opcji dla osob ktore nie lubia ryzyka

    Odpowiedz
  • Marta(2015-12-20 19:16) Zgłoś naruszenie 14

    Mnie została wciśnięta polisolokata Skandii. Nie oddali mi moich pieniędz dobrowolnie. Odyskałam je dopiero dzięki interwencji Kancelarii Virtus z Krakowa, której zleciłam poprowadzenie mojej sprawy. Nie poniosłam żadnych kosztów wstępnych, po wygranej sprawie sądowej część zasądzonej kwoty przekazałam prawnikowi.

    Odpowiedz
  • Kancelaria Invictus(2015-01-29 08:56) Zgłoś naruszenie 13

    Witam,

    Reprezentuję Kancelarią Prawną Invictus. Nasza Kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak: Aegon, Allianz, Ing, i inni. Wpadłeś w koszta związane z opłatami likwidacyjnymi a chciałbyś odzyskać swoje oszczędności. Nie czekaj pomogę Ci je odzyskać skontaktuj się : piotr.rychlewski@ubezpieczenia-inwestycyje.com.pl
    Tel. 883-555-181
    Pozdrawiam.
    Piotr Rychlewski

    Odpowiedz
  • Mariusz Kozaryn(2016-03-08 09:55) Zgłoś naruszenie 05

    Witam, pomagam odzyskać wszystkie zainwestowane pieniądze z poliso lokat, bez wysokich opłat, które pobierają kancelarie. Mogę udostępnić dowody skuteczności swoich działań w postaci ugody z bankiem o zwrot 100% zainwestowanych środków! Kontakt: tel. 797 286 225, e-mail : mariuszkozaryn@wp.pl

    Odpowiedz
  • Patryk Dabrowski(2015-11-27 17:46) Zgłoś naruszenie 04

    Kancelarie biorą duże pieniądze za odzyskanie.