Gaz zdrożeje. Za gotowanie i ogrzewanie zapłacimy więcej

autor: Aleksandra Gruszczyńska20.03.2017, 07:51; Aktualizacja: 20.03.2017, 08:14
Zatwierdzone przez URE taryfy będą obowiązywały do końca czerwca, potem ceny mogą wzrosnąć.

Zatwierdzone przez URE taryfy będą obowiązywały do końca czerwca, potem ceny mogą wzrosnąć.źródło: ShutterStock

Klienci PGNiG zdążyli się już przyzwyczaić do spadku rachunków za gaz. Wzrost cen surowca na świecie sprawił, że po raz pierwszy od lat zapłacimy więcej.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję

Reklama


Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Dona(2017-03-20 10:06) Zgłoś naruszenie 270

    Zamiast, żeby gaz staniał, zachęcać społeczeństwo do centralnego ogrzewania na gaz, ze względu na okropnego smogu , to tu proszę GAZ drożeję, Polacy są z dnia na dzień coraz biedniejsi, z każdej strony tylko płacić, płacić i jeszcze raz płacić, wypłata nie wystarcza na samych opłatach, nie wspominając o Emerytach i Rencistach, z czego zapłacić,i co dalej, jak i za co żyć?????????????????

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zdruzgotany emeryt(2017-03-20 10:54) Zgłoś naruszenie 270

    Dostałem 9,65zł podwyżki emerytury. Podatek od nieruchomości wzrósł o 15,85% . Śmięci ok 15%,woda podobnie. Kiedy skończy się ten chocholi taniec?

    Odpowiedz
  • as(2017-03-20 12:33) Zgłoś naruszenie 150

    Jak tanieje ( 6 razy ) to nie widać tego w opłatach ( bo przesył zdrożał) jak drożej to czuć natychmiast ( bo i gaz i przesył znowu zdrożał ) - na węgiel ruski przejdę

    Odpowiedz
  • MArek(2017-03-20 12:42) Zgłoś naruszenie 140

    Realna inflacja jest na poziomie 8% w skali roku, a nie jak podaje rząd - 3 %. W ten sposób Skarb Państwa spłaca dług jaki ma wobec obywatel. Inflacja jest podatkiem ukrytym. Wzrost PKB należy włożyć między bajki.

    Odpowiedz
  • chris(2017-03-20 13:06) Zgłoś naruszenie 22

    olałem pgnig-e i przeszedłem do heg - tanszy gaz z gwarancja na 3 lata

    Odpowiedz
  • -60(2017-03-20 13:46) Zgłoś naruszenie 90

    Mamy kolejny przykład opowiadania bajek. Cena gazu teoretycznie spadła, ale w praktyce to, co pali się w moim piecu i kuchence wcale nie kosztowało mniej, bo monopolista zadbał, aby od ceny gazu oddzielono np. przesył...

    Odpowiedz
  • Tańszy Gaz z Kataru ...droższy ??!!(2017-03-20 13:51) Zgłoś naruszenie 80

    Myślałem że Pawlak Ciapa ale i ci co z Katarem podpisywali też superciapy. A Litwini podpisali z Norwegami którzy są tuż obok i dostali pirs gazowy za free.....

    Odpowiedz
  • Asia (2017-03-20 15:25) Zgłoś naruszenie 82

    To rośnie przez PiS. Przedtem ceny spadały i tyle. Będzie tak ceny rosną - pisowi spada poparcie. Za PO nie znęcali się też za abonament. Zapamiętaj to wyborco. Muszą nazbierać na 500 dla wszystkich, w tym bogatych.

    Odpowiedz