300 zł na wyprawkę szkolną: Jak złożyć wniosek? Kiedy zostaną wypłacone pieniądze?

autor: Michalina Topolewska09.05.2018, 07:49; Aktualizacja: 10.05.2018, 10:17
Jak twierdzą ośrodki pomocy społecznej, samo przyznanie świadczenia nie będzie może problematyczne, ale jest wprowadzane w najgorszym dla nich momencie.

Jak twierdzą ośrodki pomocy społecznej, samo przyznanie świadczenia nie będzie może problematyczne, ale jest wprowadzane w najgorszym dla nich momencie.źródło: ShutterStock

Gmina nie będzie musiała wydawać decyzji przyznającej świadczenie rodzicowi. Zamiast tego poinformuje go e-mailem, że otrzyma pieniądze na dziecko.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (5)

  • Adic Silesia(2018-05-09 12:39) Zgłoś naruszenie 145

    Termin wprowadzenia to kiełbasa wyborcza. Po co ta wyprawka ? Niech szkoły zajmą się dostarczaniem podręczników i podstawowych przyborów. Taniej i pod kontrolą. A tak pod płachtą "zrozumienia" problemu społecznego to jednak kosztowe KOLEJNE rozdawnictwo publicznych pieniędzy. Pomoc jest potrzebna ale lepiej i efektywniej przemyślana.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • prawnik(2018-05-09 16:41) Zgłoś naruszenie 75

    Ciekawe, ile więcej trzeba będzie w tym roku wydać na wyprawkę szkolną - przy założeniu zakupienia całości wymaganych podręczników i przyborów? Obstawiam, że wydamy o 310zł więcej;)

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane