Radziwiłł: Od 1 stycznia 2018 r. NFZ będzie postawiony w stan likwidacji

02.06.2017, 21:34; Aktualizacja: 02.06.2017, 22:05
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, PAP/Artur Reszkoźródło: PAP
autor zdjęcia: Artur Reszko

Od 1 stycznia 2018 r. Narodowy Fundusz Zdrowia będzie postawiony w stan likwidacji, ale nie oznacza to jego likwidacji, będzie kontynuował swoją pracę, dopiero później przejmie ją administracja państwowa - mówił w piątek w Białymstoku minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • Dr Gugiel(2017-06-03 09:38) Zgłoś naruszenie 211

    Pasożyty zajmą miejsca w kolejkach do lekarzy.Super rozwiązanie Mości Książę....

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • olo(2017-06-03 08:49) Zgłoś naruszenie 132

    Czyli ci, co nie płacą składek na NFZ, dalej nie będą płacić. Za to będą mieć prawo do bezpłatnego leczenia, czytaj: na koszt tych, którzy płacą. A kolejki do leczenia jeszcze się wydłużą.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Abc(2017-06-03 08:08) Zgłoś naruszenie 124

    No to strzeżcie się pracownicy NFZ. Zatrudnienie znajdą krewni i znajomi królika, a wypracowane dotychczas pensje zachowają tylko ulubieńcy władzy. Mają wcielić was do administracji? Pamiętajcie - obecnie największym wrogiem urzędników jest ich pracodawca.

    Odpowiedz
  • obywatel gorszego sortu(2017-06-03 21:56) Zgłoś naruszenie 100

    Proponuję zlikwidować nie tylko NFZ ale także przychodnie specjalistyczne oraz pozamykać prawie wszystkie szpitale oprócz 1 w powiacie. Zatrudni się tam klechę który będzie leczył wodą święconą i modlitwą, cięższe przypadki egzorcyzmami. A zaoszczędzone na obywatelach pieniądze przeznaczyć dla szamana Rydzyka

    Odpowiedz
  • qqq(2017-06-04 09:18) Zgłoś naruszenie 60

    Czyli zmieni się nazwa. Ludzie zatrudnieni w NFZ przejdą do urzędów wojewódzkich. Zmiana będzie taka, że jedno będą płacić składkę zdrowotną, drudzy nie, ale wszyscy będą ubezpieczeni. Znowu rozdawnictwo kosztem uczciwych i pracujących.

    Odpowiedz
  • aleksiss(2017-06-03 11:26) Zgłoś naruszenie 51

    Ja wrociłam z Rymanowa w ESKULAPIE byłam połowa pacjentow to ludzie po 80. Syn zostawił tatę i robi remont domu zamiast zabrac go po 21 dniach przedłuzył mu pan nie chiał jeść tęsknił robiłam kanapki bo miał cukrzyce żadnych zabiegów, następny przypadek syn dr.pojechał na MAJORKE i zostawił mamę 85lat żadnych zabiegow ta pani nie brała tęskniła kiedy ją zabiorą do domu mogła bym pisac dużo ale ja czekałam 30 miesiecy dlatego juz wiem.

    Odpowiedz
  • xxz(2017-06-04 10:58) Zgłoś naruszenie 30

    Teraz będzie sprawiedliwie. Nie płacący składki a potem podatku będzie leczony na koszt pracujących. No szczyt sprawiedliwości. Druga sprawa: NFZ nie jest czasem administracją państwową? Czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek. Zmiany niepotrzebne nic nie wnoszące oprócz kosztów,no i okazja do usadowienia swoich. Do specjalisty dostaję się pół roku po tym jak minęła przyczyna uzyskania skierowania. Takie to są reformy.

    Odpowiedz
  • Mieszanie słuzby zdrowia przez NIEUDACZNIKÓW PIS(2017-06-05 07:13) Zgłoś naruszenie 20

    ... jakby od mieszania herbaty łyżeczką BEZ CUKRU ... czyniło herbatę SŁODSZĄ .

    Odpowiedz
  • trza coś robić(2017-06-05 17:15) Zgłoś naruszenie 00

    Radziwiłł: Od 1 stycznia 2018 r. NFZ będzie postawiony w stan likwidacji...... Stan likwidacji będzie trwał 16 lat. Później wystarczą modły o zdrowie.

    Odpowiedz