Kierowcy będą stali w korkach na A2. Kulczyk czeka, aż do obwodnicy Poznania dołoży się państwo

autor: Konrad Majszyk25.11.2014, 07:12; Aktualizacja: 25.11.2014, 10:07
Prognozy natężenia ruchu w 2025 roku

Prognozy natężenia ruchu w 2025 rokuźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Trzeci pas na obwodnicy Poznania powstanie najwcześniej za cztery lata. Jak się dowiedzieliśmy, koncesjonariusz oczekuje, że do przedsięwzięcia dołoży się państwo. I przeciąga procedury jak może

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • SAJMON TROL NR 1(2014-12-30 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    Co za intelektualista robił tą mapkę? Na północ od Poznania jest w planach S11 a nie S5! ĆWIERĆ INTELIGENCI

    Odpowiedz
  • kierowca(2014-12-08 16:10) Zgłoś naruszenie 00

    podobno wisi skarbowi państwa 800mln nadpłaty nadpłaconych za winiety i nie zamierza oddać!

    Odpowiedz
  • jaw(2014-11-25 21:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ja kupilem sobie SUVa, jezdze drogami gminnymi i powiatowymi i dojezdzam do celu szybciej niz polskimi obramkowanymi najdrozszymi na swiecie ekspresowkami nazywanymi autostradami

    Odpowiedz
  • obserwator(2014-11-25 13:37) Zgłoś naruszenie 00

    Oszukiwany masz rację. Przecież to jest jasne : drogo wybudować, w trakcie budowy zarobić, krocie a później skarb państwa - to znaczy my dopłacimy i dopłacamy bo koszty utrzymania są wyższe od wpływów.
    Taką umowę w imieniu skarbu państwa ktoś podpisał - "bezinteresownie". Przecież rządzący wiedzą kto to podpisał. Przecież doradcą za około 100 tys. miesięcznie jest były prezydent.Takich doradców w Autostradzie Wielkopolskiej jest wielu. Teraz zamiast egzekwować ustaleń GDDKiA dopłaci i Pan Kulczyk wspaniale wybuduje odcinek autostrady a prezydent hucznie otworzy. Ale będzie to już nowy prezydent.
    Fajny kraj.

    Odpowiedz
  • oszukiwany(2014-11-25 09:59) Zgłoś naruszenie 00

    /Dziadku/ cały majątek Kulczyków to pieniądze wyprowadzone pokątnie z skarbu państwa,czyli nas podatników.Przekręty przy otwartej kurtynie.

    Odpowiedz
  • dziadek(2014-11-25 08:46) Zgłoś naruszenie 00

    koszty wasze, zyski nasze

    Odpowiedz
  • kierownik(2014-11-25 07:40) Zgłoś naruszenie 00

    Naprawdę mocno się zdziwiłem gdy kiedyś przed budową usłyszałem, że A2 ma mieć 2x2. Dla mnie to nie jest autostrada.

    Odpowiedz