Kto poleci z Radomia? Rząd chce, by tanie linie wyprowadziły się z Okęcia

autor: Krzysztof Śmietana20.12.2018, 08:05; Aktualizacja: 20.12.2018, 08:46
Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze po przejęciu lotniska w Radomiu od lokalnego samorządu zamierza w I etapie zainwestować w jego rozbudowę 425 mln zł

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze po przejęciu lotniska w Radomiu od lokalnego samorządu zamierza w I etapie zainwestować w jego rozbudowę 425 mln złźródło: Materiały Prasowe

Resort infrastruktury chce procedurami zmusić czartery i tanie linie lotnicze do wyprowadzki z Okęcia. Pytanie, czy zgodzi się na to Bruksela.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • płk.molibden(2018-12-26 18:54) Zgłoś naruszenie 20

    Skończy się na tym , że " elyty " będą latać nadal latać z okęcia , a dziadowstwu zostaną lotniska z 3 godzinnym dojazdem.

    Odpowiedz
  • Zula(2018-12-21 12:10) Zgłoś naruszenie 10

    Wybććudowali lotnisko teraz nie wiedzą co tym fantem zrobić PiS potęga głupoty

    Odpowiedz
  • Maciej (2018-12-21 10:51) Zgłoś naruszenie 30

    oby czartery entera zostawili a tanie linie mogą przenieść.. chociaż nimi też trochę ludzi lata... Ten pomysł z Radomiem to jest naprawdę poroniony... myślałem, że to ucichło..

    Odpowiedz
  • Texas Coast – One to One(2018-12-21 07:56) Zgłoś naruszenie 11

    2018年十大流行语的英文_2018年十大流行语用英语怎么说_单词怎么写_读音_用法_参考例句_沪江小D英语翻译

    Odpowiedz
  • Bolo(2018-12-20 19:51) Zgłoś naruszenie 112

    Bardzo tandetny pomysł!

    Odpowiedz
  • lobbing(2018-12-20 17:28) Zgłoś naruszenie 112

    Trzeba być chorym albo planuję się coś przy tym ukraść !

    Odpowiedz
  • Warszawiak(2018-12-20 13:54) Zgłoś naruszenie 190

    Najpierw wybudujmy metro czy podobną szybka i tania komunikację zbiorowa do Modlina, a dopiero później jakies mysli o odległych lotniskach, do których mało kto chce dojeżdżać. Ile czasu jedzie się pociągiem na Okęcie i dlaczego tak długo i powoli??

    Odpowiedz
  • Dora(2018-12-20 10:36) Zgłoś naruszenie 265

    Nikt nie poleci z Radomia, szczególnie na trasach do 1200 km, ponieważ dojazd do lotniska plus czas konieczny na odprawę będzie trwał znacznie dłużej niż sam lot, co czyni to nieopłacalnym dla pasażera, dla którego czas jest najważniejszy. Przejazd do Berlina i Wiednia będzie krótszy, a własny pojazd gwarantuje niezależność już tam na miejscu. Między innymi dlatego nie latam z Modlina, bo raz stałam w takim korku na wylocie z Wwy, że przelot mi przepadł. Powiedziałam sobie wtedy nigdy więcej moja noga w Modlinie nie postanie. To samo dotyczy pomysłu CPK w Baranowie. Chyba, że zawczasu zbudują Hyperloop do obu lotnisk.

    Odpowiedz
  • Camil-ka(2018-12-20 10:28) Zgłoś naruszenie 224

    Ciekawe czy któryś z wybitnych planistów pomyślał o prawdopodobieństwie konieczności wybudowania odpowiedniego ........nocnika z zawartością , bo coś mi się wydaje ze siłowe lansowanie lotniska w Radomiu może się skończyć właśnie wąchaniem rączki umoczonej właśnie w takim naczyniu> "prawdziwi polscy patrioci" nie pamiętają mądrości wynikającej ze starych powiedzeń " że największy jest ambaras aby paru chciało naraz" już raz tego próbowano i ciekawe ile kasy Radom utopił w tym lotnisku na którym nikt nie chciał lądować ????

    Odpowiedz