Kolejna przymiarka do krojenia autobusowego tortu

autor: Piotr Szymaniak09.01.2018, 06:39; Aktualizacja: 09.01.2018, 08:35
Ministerstwo proponuje wprowadzenie preferencyjnych zasad dla przewoźników, którzy jeżdżą na lokalnym rynku

Ministerstwo proponuje wprowadzenie preferencyjnych zasad dla przewoźników, którzy jeżdżą na lokalnym rynkuźródło: ShutterStock

Rząd przedstawi dziś swój pomysł na zorganizowanie publicznego transportu zbiorowego. Duże firmy nie będą do końca zadowolone, a małe mogą zostać wyrugowane z rynku.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

  • Passa Żer(2018-01-10 11:46) Zgłoś naruszenie 90

    "Duże firmy nie będą do końca zadowolone, a małe mogą zostać wyrugowane z rynku" - Autor obłudnie pominął najważniejszą informację - czy PASAŻEROWIE będą zadowoleni ze skutków przyjmowanych zmian!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • LICZYDŁO(2018-06-15 08:04) Zgłoś naruszenie 70

    czy dziwnie myślą ? - czy mącą ludziom w głowach ? - czy robiliby to celowo ? czy takich mamy ekspertów ? niestety takie skojarzenia mogłyby przyjść do głowy czytając TEORIE iż jakoby dochody z linii rentownych mogłyby pokrywać straty z linii nierentownych - PAKIET JEST JEDNYM NIEROZŁĄCZNYM PRODUKTEM I KAŻDY BIZNESMEN TAK TO TRAKTUJE. Przecież to jest tak, jakby sprzedawać cukierki w papierkach i cukierki bez papierków - WSZYSCY POWINNI ROZUMIEĆ ŻE CUKIERKI ŁĄCZNIE Z PAPIERKAMI STANOWIĄ JEDEN PRODUKT GDYŻ ODDZIELNIE NIE MOŻEMY SPRZEDAWAĆ CUKIERKÓW, A SAMYCH PAPIERKÓW NIKT NIE KUPI.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie