statystyki

Wzór karty musi być określony w uchwale

autor: Michalina Topolewska19.02.2020, 18:00
Rada nie może przekazać burmistrzowi uprawnienia do uregulowania zasad realizacji programu wspierania rodzin wielodzietnych.

Rada nie może przekazać burmistrzowi uprawnienia do uregulowania zasad realizacji programu wspierania rodzin wielodzietnych.źródło: ShutterStock

Rada nie może przekazać burmistrzowi uprawnienia do uregulowania zasad realizacji programu wspierania rodzin wielodzietnych.

Taką nieprawidłowość wytknął wojewoda wielkopolski, który stwierdził częściową nieważność uchwały rady miasta Chodzież w sprawie programu „Chodzieska Karta Dużej Rodziny”. Zastrzeżenia organu nadzoru wzbudził zapis, że w odrębnym zarządzeniu, wydanym przez burmistrza, określony zostanie wzór wspomnianej karty, wniosku składanego przez rodziców o jej wydanie oraz wniosku wypełnianego przez podmioty, które chcą przystąpić do programu i przyznawać rodzinom wielodzietnym zniżki za zakup ich produktów lub usług.


Pozostało jeszcze 91% treści

2 dostępy do wydania cyfrowego DGP w cenie
9,80 zł Za pierwszy miesiąc.
Oferta autoodnawialna
PRENUMERATA 2020
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane