statystyki

Deszcz wyborczych bonusów w samorządach

autor: Tomasz Żółciak04.12.2018, 07:40; Aktualizacja: 04.12.2018, 08:15
W Warszawie nagród w ogóle nie wypłacono. Od 1 stycznia 2014 r. w ratuszu obowiązuje nowy regulamin wynagradzania, który ich nie przewiduje. Ale na sowitą wypłatę może liczyć była już prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.

W Warszawie nagród w ogóle nie wypłacono. Od 1 stycznia 2014 r. w ratuszu obowiązuje nowy regulamin wynagradzania, który ich nie przewiduje. Ale na sowitą wypłatę może liczyć była już prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz.źródło: ShutterStock

Nagrody i podwyżki pensji – tak lokalne władze okazały wdzięczność za lojalność pracownikom urzędów.

Tuż przed końcem ostatniej kadencji w regionach posypały się nagrody i premie. Zazwyczaj – jak słyszymy – za osiągnięcia. Choć bywało bardziej oryginalnie. Na Podkarpaciu urząd marszałkowski wypłatami nagród świętował 100-lecie polskiej niepodległości.

Pytając o wypłaty ekstra dla urzędników, braliśmy pod uwagę okres od września do listopada – a więc ostatnią prostą minionej kadencji 2014–2018 w samorządach.


Pozostało jeszcze 88% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane