Warszawa utonie w śmieciach? Wojna o stołeczne śmieci trwa

autor: Tomasz Żółciak29.11.2018, 07:55; Aktualizacja: 29.11.2018, 07:59
śmieci

Stołeczni urzędnicy wskazują zresztą, że na samej zbiórce śmieci problemy się nie kończą.źródło: ShutterStock

Warszawa będzie drugim Neapolem – ostrzega resort środowiska. Władze stolicy uspokajają, że śmieci nie będą zalegać na ulicach, a winę zrzucają na rząd

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (3)

 • mieszkanka(2018-11-29 13:40) Zgłoś naruszenie 230

  Niech płacom nam za segregację.W innych krajach UE to gminy płacom mieszkańcom za segregacje.Dlaczego Warszawa by nie mogła tego robić?

  Odpowiedz
 • Małgorzata Cempel-Zgierska(2018-11-29 14:34) Zgłoś naruszenie 110

  Czy osoby odpowiedzialne za istniejący stan rzeczy poniosły konsekwencje materialne i czy nadal sprawują swoje funkcje?Przecież o konieczności naprawienia systemu odbioru odpadów wiadomo jest od wielu lat. Ilości odpadów powinny maleć ponieważ światli ludzie nie kupują np. wody opakowanej w tworzwa sztuczne. Poza tym cywilizowani mieszkańcy: myją zgniatają i segregują odpady powstałe w gospodarstwach domowych, co powinno być premiowane niższymi opłatami za ich odbiór.Miasto natomiast zamiast iluminacji, parad i pomników powinno większe środki przeznaczyć na instalacje do odbioru odpadów i kompostownie.

  Odpowiedz
 • xyz(2018-11-30 18:25) Zgłoś naruszenie 00

  Szanowny Panie redaktorze. Przed wyborami samorządowymi w trakcie kampanii Pani prezydent Hanna Gronkiewicz Waltz odpowiedziała Jakiemu , że w Warszawie żadnego problemu z odpadami nie było i nie ma i aby zajął się palącymi składowiskami na terenie kraju. Nagle Pan redaktor pisze o jakimś zagrożeniu śmieciowym w Warszawie i konkluduje że winny jest PIS oraz Ministerstwo Ochrony Środowiska. O problemie trzeba było pisać przed wyborami aby mieszkańcy Warszawy byli świadomi kto nimi rządzi oraz potencjalnie kto będzie sprawował władzę w mieście.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Redakcja poleca

Galerie

Wyszukiwarka kancelarii

Szukaj

Polecane