II tura wyborów samorządowych. Majchrowski, Adamowicz, Wenta prezydentami po II turze

04.11.2018, 21:05; Aktualizacja: 05.11.2018, 06:25
Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz wygrywa w II turze wyborów samorządowychźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

W 649 gminach i miastach odbyła się 4 listopada II tura wyborów. Wyniki wskazują na wygranych: Jacka Majchrowskiego w Krakowie, Pawła Adamowicza w Gdańsku, a w Kielcach Bogdana Wentę.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (14)

  • były wyborca(2018-11-05 09:35) Zgłoś naruszenie 110

    Zbliża się nieuchronnie SMUTNY KONIEC POPISU?No i dobrze?Więcej narobili szkód niż pożytku.

    Odpowiedz
  • wyybtt(2018-11-05 08:07) Zgłoś naruszenie 43

    tak skoncza pisielce w przyszlosci w calej polsce brawo nowy sacz pogoniliscie nieroba brawo

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-11-05 07:35) Zgłoś naruszenie 83

    Zjazd pisuarów po równi pochyłej.Oby tak do wyborów parlamentarnych!!!

    Odpowiedz
  • Prawda(2018-11-05 07:16) Zgłoś naruszenie 52

    Jedynym celem PIS jest zmiana nazw ulic na Kaczyńskiego i stawianie pomników Lechowi Kaczyńskiemu, ale mieszkańcy w dużych miastach tego nie chcą i to jest prawdziwym powodem przegranej PIS w większych miastach?

    Odpowiedz
  • nowicki(2018-10-28 11:51) Zgłoś naruszenie 107

    DO PO kupię kamiennice w Warszawie lub Łodzi !!! Oferta bez pośredników . zapłata do ustalenia

    Odpowiedz
  • Nie chcecie Polski to Wasza sprawa(2018-10-25 13:25) Zgłoś naruszenie 1518

    Ludzie, ocknijcie się , POlska jest sprzedawana od lat,a polska gospodarka i firmy ********** za prywatyzacji , tak jak kamienice i cenne grunty podczas reprywatyzacji. Powstawała nowa oligarchia SBcko-POwska To nie PIS niszczył państwo (teoretyczne - jak mawiał z PO Sienkiewicz:)

    Odpowiedz
  • salomon(2018-10-25 12:57) Zgłoś naruszenie 54

    Polska konczy się na Strzałkowie tak mówil prof .historii na UAM w Poznaniu i miał racje

    Odpowiedz
  • Rabbi(2018-10-25 07:45) Zgłoś naruszenie 914

    Ciekawe która część Polski - Teraz będzie się rozwijać ? Ta "warcząca" czy ta "przyjazna-nasza" jak powiedział Prezes.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Anka(2018-10-22 22:06) Zgłoś naruszenie 3530

    Pompowanie Peło które uzyskało wynik gorszy niż 4 lata temu...

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2018-10-22 16:46) Zgłoś naruszenie 377

    ..........Przeczytana w sieci znamienna opinia która robi ogromne wręcz wrażenie: "No cóż, tak się kończy kupowanie elektoratu. Wszyscy których znam a którzy dostali od PiS mieszkanie za złotówkę ,to dzisiaj głosują na PO. Ludzie są wściekli no rozdawnictwo pieniędzy. Powiedzcie nam politycy ---Ci z każdej opcji –sprawiedliwej też ! Jakimi BARBARZYŃCAMI trzeba być aby robotnikom mającym po 45 lat składkowych pracy , zatrudnionym może nawet od 15r życia – kiedyś w uznawanych szkodliwych i nieb war pracy , okradzionych wstecznie z nich Ustawą o Emeryturach Pomostowych , zatrudnianym za komuny także w dni ponad- ustawowe dodatkowo bez dni zamiennie wolnych, także w soboty i święta nie udzielić emerytury bez względu na wiek? Na dzieci Kulczyków jest , na dziadki pana Włodka z pod Budki z piwem też, ale na te spracowane ludki? ...Już zapomnieliście czyn jest zwykła przyzwoitość?"

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • xxx(2018-10-21 21:53) Zgłoś naruszenie 84

    Zdecydujcie się ile dostała KO 24,7 czy 27,4

    Odpowiedz