Minimalna stawka godzinowa pozbawi kobiety pracy

autor: Bożena Wiktorowska02.02.2016, 07:14; Aktualizacja: 02.02.2016, 07:58
pracownicy kobiety i mężczyźni

Eksperci krytykują rządową propozycję likwidacji zróżnicowania wysokości płacy minimalnej w zależności od stażu.źródło: ShutterStock

Zmiany w sposobie ustalania najniższego wynagrodzenia mogą spowodować utratę pracy przez osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (9)

  • Milena Rafalska(2016-02-02 18:43) Zgłoś naruszenie 25

    Fajnie brać wypłatę i mieć pretensje do innych. Każdy może założyć działalność i brać tę kasę garściami. Łatwo się komentuje z kanapy.

    Odpowiedz
  • Adam Z.(2016-02-02 18:40) Zgłoś naruszenie 23

    Dokładnie, łatwo chcieć więcej tylko nie wszyscy co mają firmy zarabiają miliony. Małe firmy często funkcjonują na pograniczu opłacalności, ale dają zatrudnienie i wprowadzenie stawki minimalnej pozbawi pracy dużo osób. Dotyczy to zwłaszcza studentów i uczniów, którzy dorabiają.

    Odpowiedz
  • Ola(2016-02-02 18:37) Zgłoś naruszenie 12

    Jak jesteście taki mądrzy to sami załóżcie firmy i zarabiajcie te miliony, a nie czekacie aż ktoś Wam da...

    Odpowiedz
  • Bob(2016-02-02 18:01) Zgłoś naruszenie 51

    Tak już to widzę jak pracodawca zwalnia kobiety i podwija rękawy i sam zapierdala:))))

    Odpowiedz
  • no tak(2016-02-02 16:41) Zgłoś naruszenie 24

    Minimalna stawka godzinowa pozbawi kobiety pracy, bardzo dobrze, kobiety zaczną rodzić a o to przecież wam chodzi !

    Odpowiedz
  • zenek(2016-02-02 16:36) Zgłoś naruszenie 102

    na pewno...artykuł sponsorowany przez pracodawców, którzy nie chcą podwyżek

    Odpowiedz