Petru apeluje do banków ws. kredytów we frankach: Rozłóżcie raty w czasie

19.01.2015, 18:32; Aktualizacja: 19.01.2015, 18:37
Ryszard Petru, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskich

Ryszard Petru, przewodniczący Towarzystwa Ekonomistów Polskichźródło: Materiały Prasowe

Frank nadal bardzo drogi. Dziś trzeba za niego zapłacić 4 złote 29 groszy. Ekonomiści radzą, by czekać aż sytuacja się uspokoi. Zdaniem Ryszarda Petru, obecny kurs jest dla szwajcarskiej waluty bardzo niekorzystny i trudno sobie wyobrazić, by utrzymał się przez dłuższy czas.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • tat tylko się pytam(2015-01-19 20:40) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Ryszard gada jak polityk wynajęty przez bank! Obecnie banki na tych kredytach zarabiają około 100% a jedyna propozycja Pana Ryszarda to rozłożyć w czasie zadłużenie ...!
    A może jak bank zarobi 50 lub 30% to też będzie godny zysk, co!?

    Odpowiedz
  • K.Ostrowski(2015-01-20 08:30) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Petru dziala Pan na korzysc bankow od dawna to pewne .Co maja roykladac na raty .Znowu chcesy Pan ludzi wprowadzic w maliny.Przyznanie jest krolowa dowodow .Klient ktory na kleczkach pojdzie do banku przyna sie ,ze to on jest winien a nie banki ktore zamiast wyplacac franki wyplacaly zlotowki .Pan nawet nie zna Prawa bankowego albo Pan udaje .Bowiem co ynacyz kredyt udyielony we frankach okreslone jest w art.5 tegoz prawa bankowego ,Te tzw kredyty to nie sa kredzty a inne czynnosci okreslone w art.6 tego prawa i podlegaja szczegolnej ochronie klienta wg dyrektyw oraz orzeczen Trybunalu .Tak ze nie namawiaj Pan podstepnie ludzi aby wieszali sobie stryczek na szyji.

    Odpowiedz
  • Speedy(2015-01-20 13:57) Zgłoś naruszenie 00

    Jak rozłożyć w czasie kredyt wzięty na 30 lat? Proponuję rozłożyć kredyt na 200 lat. A co? Niby taki fachowiec a takie dyrdymały wygaduje.

    Odpowiedz
  • windykator(2015-01-22 12:32) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Petru proponuję tylko wydłużyc okres kredytowania tyko do wieku emerytalnego , potem hipoteka odwrócona i PO problemie !

    Odpowiedz
  • Wrobiony(2015-01-22 12:40) Zgłoś naruszenie 00

    Petru - czy to ten co w latach mocnego złotego wieszczył, że będzie jeszcze mocniejszy przez co może i wpędził ludiz we franki? Niewarto w ogóle czytać.

    Odpowiedz
  • Gość(2015-01-30 14:28) Zgłoś naruszenie 00

    przeliczyć na złotówki z dnia wypłaty kredytu, po oprocentowaniu takim jak dla identycznego złotowego kredytu w tym samym banku. Rozliczyć wszystkie wpłaty i albo klient dopłaca różnicę albo kontynuuje kredyt jako złotowy.

    Odpowiedz
  • UMĘCZONY PRZEZ PKO BP(2015-02-11 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    Panie Petru,my frankowicze nie mamy nerwowych ruchów ! To lichwa pod szyldem ,,BANK' próbuje za pośrednictwem ,,wybitnych fachowców" w mediach zwalać całkowitą winę na kredytobiorców w postaci ,,widziały gały co brały "...POZWY ZBIOROWE DO SĄDÓW ( KRAKÓW- POZWANY PKO BP S.A) PRZEZ KANCELARIĘ BRONIEWICZ-PASIEKA ,ZAWIADOMIENIA DO PROKURATURY GENERALNEJ ( 900) O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTWA PRZEZ BANKI PRZY UDZIELANIU KREDYTÓW WE FRANKACH, ORGANIZOWANIE SIĘ FRANKOWICZÓW W ORGANIZACJI ,,PRO FUTURIS" ,DEMONSTRACJE W KILKU MIASTACH POLSKI W TYM 28.02.2015 R W WARSZAWIE PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM ,DOPROWADZA LICHWĘ DO NERWOWYCH RUCHÓW ! JEDEN POZYTYWNY WYROK SĄDU DLA FRANKOWCÓW RUSZY LAWINĘ ROSZCZEŃ O NIE OBLICZALNEJ SKALI W POLSCE ! CZEKAMY NA TEN DZIEŃ ,KIEDY SĄD UNIEWAŻNI ZAPISY ABUZYWNE W UMOWACH KREDYTOWYCH ZA NIE WAŻNE A SKALA BANKRUCTW LICHWY BĘDZIE PEWNA PANIE PETRU...

    Odpowiedz