Podwyżki bankowych opłat mamy w tym roku zagwarantowane

autor: Jacek Uryniuk19.01.2015, 07:32; Aktualizacja: 19.01.2015, 08:52
pieniądze

Z podwyżkami oswoić się też musieli klienci Aliora.źródło: ShutterStock

Instytucje finansowe zarabiają mniej na odsetkach, więc podnoszą prowizje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • A co ma....(2015-01-19 08:30) Zgłoś naruszenie 00

    ...powiedzieć bidok, który na koncie indywidualnym ma 0,1% odsetek rocznych ???

    Odpowiedz
  • Wofram(2015-01-19 08:50) Zgłoś naruszenie 00

    Ciekawie będzie jak wymuszą obrót bezgotówkowy. Dojdzie kolejny podatek tym razem płacony na rzecz podmiotów o charakterze quasi administracyjnym ale zupełnie poza strukturami oficjalnych organów państwowych.

    Odpowiedz
  • koko(2015-01-19 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    jezeli mbank podniesie mi jakie kolwiek oplaty, zegnamy sie od razu i bez zalu

    Odpowiedz
  • $(2015-01-19 10:43) Zgłoś naruszenie 00

    ...bidok ty masz chyba 0,01% odsetek rocznie...widzisz i jeszcze tego nie wiesz , serdecznie pozdrawiam :)

    Odpowiedz
  • Tommi(2015-01-19 10:52) Zgłoś naruszenie 00

    Ja już 4 raz w ciągu 3 lat zmieniłem bank. To naprawdę żaden problem a nie będą lichwiarze na mnie żerować! I jeszcze państwo coraz bardziej im to ułatwia a UOKiK nic w tym zakresie nie robi, chociaż nie ma żadnego uzasadnienia podnoszenia opłat (koszty nie wzrosły) tylko chciwość.

    Odpowiedz
  • ?!(2015-01-19 14:56) Zgłoś naruszenie 00

    Czy w przypadku deflacji też wzrastają opłaty bankowe?

    Odpowiedz
  • I Podatki...bo na Górników Trzeba(2015-01-19 15:25) Zgłoś naruszenie 00

    Państwo musi wyrównać deficyt...Planowane oszczedności na Górnikach spaliły na panewce...więc trzeba komuś zabrać

    Odpowiedz