Alior Sync znika z rynku. Pojawi się T-Mobile Usługi Bankowe

autor: Tomasz Jurczak14.04.2014, 11:42; Aktualizacja: 14.04.2014, 12:20
T-Mobile Usługi Bankowe

Główne warunki dotychczasowej oferty Alior Sync po zmianie nazwy nadal pozostaną bezpłatne.źródło: Materiały Prasowe

T-Mobile Polska oraz Alior Bank rozpoczynają kolejny etap współpracy od ujawnienia nazwy „T-Mobile Usługi Bankowe, dostarczane przez Alior Bank”, która zastąpi dotychczasową markę Alior Sync . W ramach rebrandingu, który zostanie przeprowadzony w ciągu najbliższych tygodni zmienione zostaną projekty strony internetowej, systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnych.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • XXX(2014-04-15 13:52) Zgłoś naruszenie 00

    W takim razie odchodzę z tego banku

    Odpowiedz
  • WL(2014-04-15 14:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nie po to zakładałem konto w Syncu, żeby mieć komórkowy bank sieci, której nie toleruję!

    Odpowiedz
  • 150(2014-04-15 16:32) Zgłoś naruszenie 00

    nigdzie się nie ruszam, bo zyskuje podwójnie, tj. konto i telefon na atrakcyjnych warunkach, a tego nikt inny mi nie da

    Odpowiedz
  • Damian Franczak(2014-04-15 23:35) Zgłoś naruszenie 00

    Nigdy w życiu T-mobile czas się rozstać.

    Odpowiedz
  • rozżalony(2014-04-16 14:16) Zgłoś naruszenie 00

    no niestety chyba dla Aliora to strzał w stopę, bo ja właśnie przeniosłam swoje konto do konkurencji. Chcę mieć konto w banku, a nie u operatora sieci komórkowej. A co z moimi danymi o mojej kasie? Jeśli nawet T mobile miałby być operatorem (administratorem) danych, to jak bank chce je przekazać T mobile??? Róbcie jak chcecie, może osoby, które otrzymują kieszonkowe od rodziców nie będą mieli kłopotu, żeby te dane posiadał operator sieci komórkowej, ale ja dostaję pensję co miesiąc i nie mam zamiaru żeby m.in te informacje trafiły do T mobile, czy kogokolwiek innego, kto nie jest bankiem.
    Szkoda, bo mieli fajne warunki, ale wolę stracić parę złotych na warunkach, ale zyskać święty spokój, że moje pieniądze są w banku, a nie u operatora komórkowego... żenująca utrata zaufania do Aliora, który jak sam twierdził był na wyższej kulturze bankowości... no to spadł totalnie

    Odpowiedz
  • xXx(2014-04-16 15:16) Zgłoś naruszenie 00

    37.30.125.*
    witamy pracownika t-mobile.

    Odpowiedz
  • ori(2014-04-17 17:28) Zgłoś naruszenie 00

    Szkoda likwiduje konto

    Odpowiedz
  • czarny(2014-04-18 09:55) Zgłoś naruszenie 00

    Miesiac temu przeszedlem z PKO do Aliora... przenioslem tam wsystkie oszcednosci, zalozylem lokaty, swinki skarbonki, karte kredytowa, przekierowalem pensje moja i zony... a teraz jakas siec komorkowa matrzymac lape na mojej kasie!!! Przesada! I jeszcze T-Mobile, porazka! Dodatkowo wszystkie numery przenioslem z T-Mobile do Play (cala firma - 8 numerow) - to jest totalny konflikt interesow! Wyzsza kultura bankowosci??? Sorry.

    Odpowiedz
  • ta aha no ok(2014-04-18 11:02) Zgłoś naruszenie 00

    wlasnie roziwazalem umowe po 3 latach z tmobile i poprostu to byla mega klapa organizacyjna. Mam konto a Async ale jak sie dowiedzialem ze teraz bedzie fuzja to uciekam jak najdalej!

    Odpowiedz
  • Kris(2014-04-18 19:40) Zgłoś naruszenie 00

    Alior Bank nadal będzie właścicielem Banku oraz wszystkiego co związane z usługami bankowymi. T-mobile będzie miało możliwość korzystania bezpośredniego z usług bankowości a dodatkowo będzie sprzedawać w swoich punktach ofertę Aliora. Zyska na tym klient bo będzie miał możliwość rozszerzenia pakietu usług, zyska Alior potencjalnych klientów oraz zyska T-mobile posiadając bogatrze portfolio swoich usług gdzie i Orange i Plus nie śpią, jeśli chodzi o usługi bankowości. Świat pędzi do przodu i trzeba być gotowym na nie uniknione zmiany. Czy to komuś się podoba czy nie. ZUS, skarbówka, Poczta Polska itd mają już wasze dane osobowe. Uważacie, że są one lepiej chronione niż w Banku? :-) . Ale malkontentów zawsze było sporo. KIedyś Windows 98 był najcudowniejszym systemem, zmiana na XP to dla wielu była złem koniecznym. Po latach jak przyszło się zmierzyć z Vista czy Windows 7 to nikt tak krytykowanego ów XP nie chciał porzucić bo ten był teraz najlepszym systemem z rodziny Windows. Teraz nasała era Windows 8 i teraz Windows 7 jest najlepszym wg wielu :-) Wnioski sami wyciągnijcie. Boją się ci, którzy nie są gotowi na zmiany. Najpierw boją się zostać ojcem, matką po wpadce a później nie widzi się świata poza własnym dzieckiem. Takie jest życie i trzeba umieć z niego korzystać.

    Odpowiedz
  • miet(2014-04-20 21:02) Zgłoś naruszenie 00

    ja również zrezygnuję z konta, nawet na niekorzyść w postaci kilku złotych miesięcznie u konkurencj

    Odpowiedz
  • ja(2014-05-01 12:28) Zgłoś naruszenie 00

    Porażka, czas rozgladac sie za nowym bankiem.

    Odpowiedz