Banki hipoteczne powalczą o klientów

autor: Jacek Uryniuk27.02.2014, 07:10; Aktualizacja: 27.02.2014, 08:27
Wejście w życie znowelizowanej rekomendacji S w styczniu tego roku spowodowało, że osoby, które starają się o kredyt mieszkaniowy, muszą dysponować gotówką na co najmniej 5 proc. wartości mieszkania.

Wejście w życie znowelizowanej rekomendacji S w styczniu tego roku spowodowało, że osoby, które starają się o kredyt mieszkaniowy, muszą dysponować gotówką na co najmniej 5 proc. wartości mieszkania.źródło: ShutterStock

Nadzór wymaga od osób chcących wziąć kredyt mieszkaniowy udziału własnego. Część z nich może się zwrócić ku specjalistycznym bankom hipotecznym. Tu żądania odnośnie do wkładu mogą być niższe.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • anka(2014-02-27 09:47) Zgłoś naruszenie 00

    Już Geti Bank powalczył.Mam kredyt we frankach i za namową ich pracownika skorzystałem z 2 lat nizszej raty i po tym okresie miały tylko wzrosnąc moje raty o kilkanaście frankow,a tu szok -raty wzrosły,ale dopisano mi również 8500 frankow do kredytu.Czy nie złodziejstwo ?

    Odpowiedz
  • Emka(2015-01-27 16:36) Zgłoś naruszenie 00

    Hmm nie zgodzę się z tym, że bank Pekao Hipoteczny kieruje swoją ofertę tylko do klientów instytucjonalnych, jak to jest napisane w artykule, ponieważ nawet na stronie banku widnieje informacja o tym, iż również klienci indywidualni mogą skorzystać z jego usług.. Swoją drogą mBank hipoteczny powstał w związku ze zmianą nazwy z BRE Bank Hipoteczny S.A. Taką informację również można zamieścić w artykule, ale to tylko moja sugestia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane