Potrzebujesz pojazdu zastępczego? Możesz wybrać samochód nawet z droższej firmy

autor: Patryk Słowik02.01.2018, 07:46; Aktualizacja: 02.01.2018, 09:53
Wyrok łódzkiego sądu jest prawomocny. Nie wiąże ubezpieczycieli w analogicznych sprawach, ale powołanie się na niego w sądzie może być mocnym argumentem.

Wyrok łódzkiego sądu jest prawomocny. Nie wiąże ubezpieczycieli w analogicznych sprawach, ale powołanie się na niego w sądzie może być mocnym argumentem.źródło: ShutterStock

Ubezpieczyciel nie przedstawił niezwłocznie oferty samochodu zastępczego? Masz prawo skorzystać z usług dowolnej firmy. Nawet jeśli jest droższa.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Inspektor Pracy(2018-01-03 10:05) Zgłoś naruszenie 50

    Firmy ubezpieczeniowe pobierają składkę AC od wartości nowego pojazdu lecz wiedzą że w przypadku tzw.. szkody całkowitej (za wyjątkiem kradzieży) nie będą musiały płacić aż takiej "górnej-- kwoty odpowiedzialności”” gdyż zawsze zostaje wartość pozostałości (wraku) która zmniejszy jej odpowiedzialność a za który zapłaci kupujący wrak- za cóż więc klient płaci aż takie wysokie składki ?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie

Polecane