statystyki

Kolejna rewolucja w OFE od 1 lutego

23.01.2014, 09:29; Aktualizacja: 23.01.2014, 09:32

Już 1 lutego 2014 r. zaczną obowiązywać pozostałe przepisy ustawy nowelizującej system emerytalny. Pozostałe (m.in. dotyczące przeniesienia ponad połowy środków z OFE do ZUS) obowiązują już od 15 stycznia 2014 roku.

Przepisy obowiązujące od 1 lutego 2014 r. wprowadzą istotne zmiany w systemie emerytalnym. Przewidują one m. in.:


Pozostało jeszcze 96% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • kwakwa(2014-01-23 11:37) Zgłoś naruszenie 00

    nadejdzie dzień,że zlodziejskie chazarstwo zwróci w zębach co zrabowalo.

    Odpowiedz
  • klakier(2014-01-23 10:59) Zgłoś naruszenie 00

    PRECZ > PRECZ z OFE i jej twórcami z naszego życia, tj. z p. .Balcerowiczem , p. Buzkiem, czy jakimś Górą . Co tym polskim palantom, przyszło do głowy brać przykład z ... Chile, a NIE z Niemiec , Francji lub Belgi i Holandii, tj. z UE. W/w dbali, tylko o swoją kasę z kilku zarządach OFE na raz !.

    Odpowiedz
  • Apel do ostatniego urzędnika MF i ZUS-u.(2014-01-23 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    Proszę podać publicznie PASYWA OFE za te 15 lat - przecież to jest normalny biznes, to są pieniądze całego prawie społeczeństwa /oprócz emerytów, rencistów i dzieci/.
    I niech społeczeństwo sprzedane, okradzione wytoczy zbiorowy proces ZŁODZIEJOM OFE.

    Odpowiedz
  • JBT(2014-01-24 13:00) Zgłoś naruszenie 00

    do poz nr.5 Swiat sie nie rozwija, lecz jedynie, bogate kraje, lub takie na sredniej stopie rozwoju.Napisz np. jaki kraj rozwinął sie dobrze w Afryce.Jesli np. człowiek dobrze sie rozwija, to aby to osiągnął to trzeba w niego, ;zainwestować, aby cos w zyciu osiągnął, zdobył dobry zawód, wykształcenie, czyli, wydać, zainwestować.W rozwój, technologii, kosmosu, nauki, medycyny, trzeba zainwestowac, lecz wszystkich na to nie stać, a korzyści czerpia z tego nieliczni.

    Odpowiedz
  • Znawca(2014-01-23 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    Tu nie o złodziejskie OFE chodzi.
    Tu chodzi o uprzywilejowanych Tuskoebusa , na których robić mamy do wieku 67 lat.

    Odpowiedz
  • jaja?(2014-01-23 14:09) Zgłoś naruszenie 00

    niech mi ktos wytlumaczy jak to jest?swiat sie rozwija,technologia,maszyny,wydajnosc i tego wszystkiego brakuje zeby ludziom bylo lepiej-musza harowac dluzej,placa 80% dochodow na panstwo ktore nic im nie zapewnia a pasie tylko nielicznych

    Odpowiedz