Nie będzie podwyżki emerytur byłych esbeków

autor: Bożena Wiktorowska12.01.2012, 07:27; Aktualizacja: 12.01.2012, 15:33

W przypadku tych, których Instytut uznał za współpracowników np. SB, Zakład Emerytalno-Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na podstawie przekazanej informacji obniża wysokość emerytur, opierając się na ustawie deubekizacyjnej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • kometa(2013-10-05 18:50) Zgłoś naruszenie 00

    Emeryt ma racje,że wszystkie dyplomy oznaczenia z okresu przed 1990 roku powinny być unieważnione .Otrzymali je nie w demokratycznej Polsce.A Ci co dostawali punkty za pochodzenie i przyjmowani byli na uczelnie w pierwszej kolejności dzisiaj profesorowie słynni lekarze,naukowcy nie wstydzą się,że dyplomy odbierali z rąk czerwonych wieprzów.Zasranówmy się nad tą instytucją IPN.Nie jeden historyk klamki lizał w komitetach PZPR,żeby dostać lepsze stanowisko i awansować.Nie wstyd ich?

    Odpowiedz
  • Blokujesz sw.i.nio w GP komentarze,wstydz sie(2012-01-12 09:25) Zgłoś naruszenie 00

    Jezeli pisze prawde w komentarzach to POsluszny cenzor w GP blokuje,blokada jest ustawiona automatycznie na "pewne" slowa jak le.wak,li.be.ral,ko.much itp. Wiec GP jest gazeta POsluszna SB kom i POkrewnym swi.niom ant.ypolskim.Niezle sobie towarzystwo medialne

    Odpowiedz
  • Walcz z czerwona i barwiona holota Polaku(2012-01-12 09:49) Zgłoś naruszenie 00

    Pamietaj Polaku,ze lib.eraly to barwione swi.nie PO lew.ackich wie.przach,wyhodowane na odchodach tej samej swi.niarni.To sprzedawcy i likwidatorzy Polski.Unia to nie Europa to unijny Kolchoz POzerajacy suwerenne kraje Europy.Chcesz byc wolny i miec Ojczyzne suwerenna walcz z ta czerwona i barwiona holota kr.et.ynow,gniezdzacych sie w PO,PZPR(SLD),PSL,RuchaczachPalikota i POkrewnych siedliskach najbardziej wrogich i szkodliwych Polsce.

    Odpowiedz
  • zpj(2012-01-13 06:50) Zgłoś naruszenie 00

    ad.2 z takim wulgarnym stekiem wyzwisk i jadu nie miałem już dawno okazji spotkać się. Niewątpliwie może to świadczyć tylko o prymitywnej osobowości tego osobnika., nie potrafiącego wyartykułować swoich poglądów i opinii.

    Odpowiedz
  • ny(2012-01-12 23:03) Zgłoś naruszenie 00

    zabrac oprawcom emerytury

    Odpowiedz
  • Emeryt(2012-01-14 15:20) Zgłoś naruszenie 00

    Nie rozumiem jednej sprawy.
    1. Czy SB-cy działali w zgodzie z obowiązującym wówczas prawem?
    2. Czy udowodniono któremuś SB-kowi łamanie prawa?
    3. Czy został pozbawiony praw publicznych?
    4. Czy państwo PRL uznawane powszechnie przez wszystkie organizacje międzynarodowe, pakty za państwo legalnie działające ( nawiasem mówiąc utworzone przy aprobacie USA, Angoli i żaobojadów) zostało uznane za nielegalne. W związku z tym należałoby anulować wszystkie dyplomy, osiągnięcia i prace zdobyte w w PRL.
    5. Kiszczak został uznany zawinionego udziału w związku przestępczym. Oznacza to, że setki tysięcy ludzi (wojsko, milicja, zomo, urzędy wszelkiego rodzaju poczynając od sołtysów na ministrach kończąc brali udział w grupie przestępczej..
    W jakim kraju żyjemy. Komu służymy. O niektórych sędziach TK możemy powiedzieć, że do kryształowej czystości brakuje im bardzo dużo.

    Odpowiedz
  • do 4 "zpj"(2012-01-14 16:59) Zgłoś naruszenie 00

    Wedlug ciebie to jest wulgarne,ta prawda o czerwonych i barwionych bandziorach? To znaczy,ze ty w praktyce zerujesz z tymi swi.nmy i wie.przami.

    Odpowiedz
  • do 5 "Emeryt"(2012-01-15 09:17) Zgłoś naruszenie 00

    Zebys zrozumial to ZOMO Tuska POwinno cie dobrze wypalowac PO mozgu.

    Odpowiedz
  • benek(2012-01-15 18:02) Zgłoś naruszenie 00

    SEGREGACJA LUDZI NA DOBRYCH I ZŁYCH !!! DO TEJ PORY TYLKO PiS TO ROBIŁ !!!A TERAZ...

    Odpowiedz
  • andrut(2012-01-16 07:55) Zgłoś naruszenie 00

    Do nr 10...waloryzacja nie powinna cie walić...na kwotowej będziesz tracił 155 PLN miesięcznie, policz sobie na ile cie oszukają przez najbliższe 10 lat

    Odpowiedz
  • benek(2012-01-15 18:14) Zgłoś naruszenie 00

    W PAŃSTWIE PRAWA JAK MOŻNA LUDZI DZIELIĆ NA TYCH DOBRYCH I TYCH ZŁYCH !!! TO JUŻ JEST HISTORIA !!! DLACZEGO OBECNY RZĄD MA BYĆ TAKI SAM JAK 30-lat TEMU I ROBIĆ TO SAMO??? POWINIEN BYĆ DEMOKRATYCZNY I NIE SŁUCHAĆ OSZOŁOMÓW!!! TAMTE CZASY JUŻ MINĘŁY!!! NALEŻY OTYM PAMIĘTAĆ A NIE KARAĆ !!!A BYŚMY NIGDY DO TEGO NIE WRÓCILI !!!

    Odpowiedz
  • Dostaje 4726 emerytury, wali mnie waloryzacja!(2012-01-16 07:04) Zgłoś naruszenie 00

    Przeciez musi byc sprawiedliwosc dziejowa, no nie? ;-)

    Odpowiedz
  • olo(2012-01-22 13:27) Zgłoś naruszenie 00

    SBecja po ścianę i po kłopocie

    Odpowiedz