Nie tylko emeryci dostaną trzynastkę. 1100 zł także dla rencistów

27.02.2019, 13:03; Aktualizacja: 27.02.2019, 13:07
Jarosław Kaczyński zapowiedział od 1 lipca wypłatę 500 zł na pierwsze dziecko i od maja br. wypłatę "trzynastki" dla emerytów w wysokości najniższej emerytury

Jarosław Kaczyński zapowiedział od 1 lipca wypłatę 500 zł na pierwsze dziecko i od maja br. wypłatę "trzynastki" dla emerytów w wysokości najniższej emeryturyźródło: ShutterStock

Trzynaste świadczenie zostanie wypłacone zarówno emerytom, jak i rencistom - zapowiedziała w środę wicepremier Beata Szydło.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (77)

  • Wyborca(2019-03-05 00:28) Zgłoś naruszenie 60

    Oni płacą z naszych pieniędzy za głosowanie na nich, a nie za pracę. Gdyby zreformowali system emerytalny niepotrzebna byłaby jałmużna. Emerytom i nie tylko przydałaby się dobra reforma służby zdrowia. Ale to za trudne.

    Odpowiedz
  • Pracujący(2019-03-05 00:16) Zgłoś naruszenie 51

    Zabrakło tylko dla pracowników, np. dla naukowców, nauczycieli. Poza tym jest na wszystko.

    Odpowiedz
  • Cierpliwy(2019-02-28 18:56) Zgłoś naruszenie 42

    Ja również muszę pochwalić nasz obecny Rząd za to, że myśli o najbiedniejszych. Emeryci przez wiele lat pracowali, a jednak niektórzy z nich mają bardzo niskie emerytury. Tak niskie, że naprawdę trudno jest związać koniec z końcem. Dlatego popieram pomysł 13 - pensji dla tych ludzi i jako emeryt dziękuję.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Emeryt.(2019-02-28 18:14) Zgłoś naruszenie 42

    Bardzo serdecznie dziękuję Rządowi naszego kraju za podwyżkę i za trzynastkę.

    Odpowiedz
  • Obserwator.(2019-02-28 18:44) Zgłoś naruszenie 41

    Emeryci i renciści to najbiedniejsza część naszego społeczeństwa. A przecież ci ludzie przez tyle lat pracowali dla dobra naszego kraju. Bardzo dobrze się stało, że Rząd pomyślał o nich. Brawo, brawo, brawo PIS.

    Odpowiedz
  • heh,(2019-02-28 08:30) Zgłoś naruszenie 31

    Tona opał na zimę to ok.860 zł na sezon potrzeba ok.3t.Niestety o tym zapomina się ,ze 60% gospodarstw ogrzewanych jest w ten sposób o gazie nie wspomnę,bo nie stać mnie na niego.Starość nie radość.

    Odpowiedz
  • Emeryt -czlonek PO(2019-02-27 16:00) Zgłoś naruszenie 327

    Jako stały i zawzięty wyborca, emeryt a zarazem radny z PO, chciałem PiSowi oficjalnie podziękować za to ,że jak nie jesteśmy przy władzy to Wy nam i naszym dzieciom,wnukom ładujecie forsę. Lecz gdy już jesteśmy przy władzy to i tak sami siebie finansujemy, Jak by nie było to my zawsze górą a na Was to już tylko frajerzy i jak wytrzeźwieją , pijaczkowie będą głosować. Głosy jeszcze macie lecz zaufanie u roboli co maja prawie 50 lat pracy tracicie

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • tez emeryt(2019-03-07 07:39) Zgłoś naruszenie 20

    1100 (brutto) wezmę, na PiS nie zagłosuję.

    Odpowiedz
  • fedix(2019-02-28 13:43) Zgłoś naruszenie 20

    Od 5:48 do 6:00 pojawiło się 10 komentarzy wychwalających PIS. xD Przydałoby się zrobić jakiś lep na takie komentarze trolli.

    Odpowiedz
  • gość(2019-03-01 13:25) Zgłoś naruszenie 22

    Super PIS BRAWO. Za poprzednich rządów nikt nic nie dostał a pieniądze z budżetu znikały

    Odpowiedz
  • Jsn (2019-03-06 15:58) Zgłoś naruszenie 11

    Dobrobyt do ludzi nadchodzi wielkimi krokami! Ci dostali, tamci dostaną. Tylko żeby od tego dobrobytu zgagi naród nie dostał :) Brawo! Brawo!

    Odpowiedz
  • RAMZES12(2019-03-09 17:19) Zgłoś naruszenie 10

    GDYBY NIE BYŁO PIATKI KACZYŃSKIEGO ,TO MOJA FAMILIA I TAK BĘDZIE GŁOSOWAĆ NA PIS.

    Odpowiedz
  • Kuba(2019-03-06 12:11) Zgłoś naruszenie 10

    a co z rencistami, ale bez prawa do świadczenia?????

    Odpowiedz
  • bravo PIS- moher(2019-02-27 21:22) Zgłoś naruszenie 14

    mowili z wieczora ze KIBOLE z ,,PO,, tyz dostana , nawet viecej bo VAT z fasolka ,a ci z nofo rejs na MADERE , a ci z psl-u g-o-w-n-o dostana

    Odpowiedz
  • emerytka jola(2019-03-07 18:23) Zgłoś naruszenie 00

    nierobole do roboty , tak ludzie pracy sie licza trza od siebie cos dac a potem wolac ...

    Odpowiedz
  • Rencista(2019-03-15 16:32) Zgłoś naruszenie 00

    Super sprawa

    Odpowiedz
  • Pilipczuk lucyns(2019-03-14 12:43) Zgłoś naruszenie 00

    PiS troszczy się o ludzi o rencistów dzieci biednych żadna partia sdie tak nie troszczyła 100 lat dla pana Kaczyńskiego Dudy I PAN Szydło Bóg zapłacić modłę się za was nawet autobusy chcą wrzucić gdzie ja chora osoba nie mam dojazdu dziernki PiS jestvkochane dla nas biednych ludzi

    Odpowiedz
  • Połowiczny emeryt(2019-04-03 18:38) Zgłoś naruszenie 00

    A co z pobierającymi zasiłek przedemerytalny ? też dostaną ?

    Odpowiedz
  • borygooo(2019-04-23 19:20) Zgłoś naruszenie 00

    Ja tez dziękuję. Z przyjemnością przyjmę a potem z niemniejszą przyjemnoscią dam panu Kaczorowi przy urnie centralnie w developerski zadek

    Odpowiedz