Szydło: Będą podwyżki dla emerytów. W najbliższych miesiącach zaprezentujemy pakiet rozwiązań

02.10.2017, 20:37; Aktualizacja: 02.10.2017, 21:29
Premier Beata Szydło

Premier Beata Szydłoźródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: VALDA KALNINA

W najbliższych miesiącach rząd zaprezentuje pakiet rozwiązań, które wsparłyby emerytów i dałyby możliwość podwyższenia świadczeń emerytalnych - zapowiedziała w poniedziałek premier Beata Szydło.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (198)

  • zawiedziona(2017-10-16 15:21) Zgłoś naruszenie 910

    Znowu górnicy z naszych podatków. Skandal, a ludzie mają po 600, 800 zł emerytury i muszą żyć.

    Odpowiedz
  • rządowa sprawiedliwość(2017-10-16 15:37) Zgłoś naruszenie 910

    Dają pieniądze na Śląsk bo zbliżają się wybory samorządowe - czymś trzeba ludzi zachęcić do głosowania na swoich.Oj skończy się ta DOBRA ZMIANA - ale wtedy WSZYSCY ZAPŁACIMY.

    Odpowiedz
  • Maks(2017-10-16 15:19) Zgłoś naruszenie 910

    Dają górnikom, bo chcą sobie zjednać jakiś procent poparcia, tym co mają wysokie emerytury, to jeszcze dokładają, a co z resztą emerytów?

    Odpowiedz
  • Pis(2017-10-16 15:22) Zgłoś naruszenie 910

    Granda w biały dzień - jak to łatwo rozdawać z naszych podatków - złodziejskie państwo z powiatową na czele

    Odpowiedz
  • Czrześcijanin(2017-10-21 01:47) Zgłoś naruszenie 840

    Wszystko PIS podniósł w górę opłaty, podatki, składki, żywność, ubezpieczenia, paliwo, a to wszystko, aby sobie wypłacać większe wypłaty i premie, gdzie Polacy muszą, pracować za 1500zł netto, i płacić podatki, od wszystkiego VAT 23%, leczyć się prywatnie, bo państwowa służba zdrowia to fikcja. Emeryci, którzy pracowali ponad 40 lat muszą przeżyć za 1000zł brutto, na dodatek płacą składki zdrowotne i podatek, zostaje im 750zł netto (25zł na dzień) tak wygląda państwo opiekuńcze według PIS. A pieniądze Polaków idą na zbrojenia, miesięcznice, Smoleńsk, pomniki dla pseudo bohaterów wyklętych ludobójców, limuzyny, premie i nagrody. Nie wstyd Wam PIS bogacić się kosztem pracy najbiedniejszych ciężko pracujących Polaków? A gdzie obietnice wyborcze PIS? Obniżka VAT? Zniesienie podatków dla najbiedniejszych? Wprowadzają nowe ustawy i wymyślają coraz nowsze opłaty dla Polaków: opłaty paliwowa, węglowa, śmieciowa, wodna, abonamentowa TVPiS.... gdzie te wasze prawo i sprawiedliwość społeczna? Rządzący Misiewicze z PIS w spółkach skarbu państwa nawet po 100 tysięcy złotych wynagrodzenia, wysokie nagrody i ciche premie, a Polacy, którzy przepracowali dla Polski po 40 lat po 8 zł, niech was diabli wezmą za krzywdę, którą wyrządzacie Polakom i bliźnim. Bóg wam tego nie wybaczy. ???????????? Cała Prawda!!!

    Odpowiedz
  • joppp(2017-10-02 21:21) Zgłoś naruszenie 8365

    i znowu dostaną ci po 20 latach pracy, a ci po 40 latach pracy figę z masłem, będą mieć tyle co ci po 20 latach pracy, no i po wuj chodzić nadaremnie dodatkowo 20 lat i orać dla tego kraju

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tOMEK(2017-10-22 08:24) Zgłoś naruszenie 830

    "W Polsce mamy do czynienia z dobrą zmianą dla wszystkich Polaków" - powiedział p. Kaczyński. Czy tylko ja mam takie odczucie ,że mnie to nie dotyczy ?

    Odpowiedz
  • Emeryci(2017-10-22 08:30) Zgłoś naruszenie 830

    KACZYŃSKI SZUKAŁEŚ PONAD 6 MLN EMERYTÓW I RENCISTÓW PODZIĘKUJEMY W WYBORACH !!!

    Odpowiedz
  • EMERYCI(2017-10-22 08:39) Zgłoś naruszenie 830

    Cytat " "W Polsce mamy do czynienia z dobrą zmianą dla wszystkich Polaków" Czy na pewno dla wszystkich Polaków? A co z emerytami, rencistami? Jaka jest prawda, czy chodzi o tych, którzy nie mają na leki, którzy szukają po śmietnikach, których upodlono do granic możliwości, a pani Szydło co na to? Znowu od dwóch zł waloryzacji? WYRÓWNAĆ EMERYTURY WSZYSTKIM EMERYTOM DO MINIMALNEJ!

    Odpowiedz
  • HANNA(2017-10-22 08:17) Zgłoś naruszenie 830

    MAM NADZIEJĘ, ŻE KOREKTA BĘDZIE POLEGAŁA NA CAŁKOWITYM ODSUNIĘCIU PISU OD Władzy I ZWYCIĘSTWA OPOZYCJI. KACZOR DYKTATOR MUSI NATYCHMIAST WRAZ ZE SWOJĄ ELITĄ ODEJŚĆ.

    Odpowiedz
  • Dostęp 777(2017-10-22 10:34) Zgłoś naruszenie 820

    Panie Kaczyński ,czy znajdzie się u was chociaż jeden w waszym PiS-owskim rządzie do debaty jak ustalono i przyjęto średni wiek życia mężczyzn do wyliczenia emerytur??? Wy nędzne kreatury,tchórzliwe i podstępne złodzieje!!! Promujecie nierobów i sukienkowych z naszych pieniędzy.Złodzieje!!!"

    Odpowiedz
  • Naród(2017-10-22 08:10) Zgłoś naruszenie 820

    Miliony na Rydzyka płyną strumieniami, miliony ma bilbordy. miliony na miesięcznice, na ploty, na ochronę. na komisje, na premie, nagrody. A naród po śmietnikach grzebie z biedy i nędzy, Boże widzisz i nie grzmisz. Ludzie ciężko chorzy na leki nie mają, na nic, A ten gada o dobrej zmianie, dla kogo? Dla misiewiczów za 50.tys wzwyż .

    Odpowiedz
  • 30 latkowie(2017-10-22 09:18) Zgłoś naruszenie 820

    "90 % młodych ludzi chce wyjechać z kraju .Wstyd PIS! Ciekawe kto będzie robił w tym kraju, kiedy w Irlandii każdy bezrobotny ma ponad 4 tys złotych .zasiłku ,a Anglii, każda matka darmowe leki na dziecko, każdy emeryt darmowe leki!

    Odpowiedz
  • RODZINY(2017-10-22 10:19) Zgłoś naruszenie 820

    Ile milionów ten plot kosztował Ilu ludzi bardzo biednych za te miliony można by było nakarmić Pełno ludzi żebrzących wszędzie Aż żal patrzeć I to w dojnej zmianie .Sobie pensje po 100 tys i więcej innym po 5 zl. podwyżki. Ale co może wiedzieć Kaczyński o biedzie jak ma ponad 20 tys na miesiąc Tyle ile inni na 3 lata . prawda!

    Odpowiedz
  • emeryt(2017-10-22 08:13) Zgłoś naruszenie 820

    Od powietrza , głodu , ognia , wojny i pisu wybaw nas Panie.

    Odpowiedz
  • 500 + DLA LEKARZY(2017-10-22 10:42) Zgłoś naruszenie 810

    A NIE TYLKO WŁADZA, WŁADZA, WŁADZA!!! DBASZ TYLKO O KONTYNUACJĘ WŁADZY!!! TO PRZEBIJA "Z KAŻDEJ TWOJEJ WYPOWIEDZI, Z KAŻDEJ AKCJI POLITYCZNEJ!!! TYLKO WŁADZA, DZIADU - PRZECIEŻ TY NIE UMIESZ RZĄDZIĆ!!! PO CO CI TA WŁADZA? PO CO JĄTRZYSZ? PO CO PREZYDENTA NĘKASZ? PO CO SŁUPKI NABIJASZ W SONDAŻACH? LUDZIE TO WIDZĄ I SIĘ ŚMIEJĄ Z CIEBIE! TO POCZĄTEK KOŃCA!!!"

    Odpowiedz
  • -ana(2017-10-22 17:59) Zgłoś naruszenie 810

    "Nagradzają się sami swoi. My was a wy nas i kręci się karuzela nagród, wśród swoich pis. Jeszcze więcej , jeszcze więcej, byle więcej w kabzach było. Wg zasady " my się wyżywimy"

    Odpowiedz
  • TYLKO PRAWDA WAS WYZWOLI...(2017-10-22 10:47) Zgłoś naruszenie 810

    "Robimy to i z satysfakcją - a jednocześnie ogromną wdzięcznością - zauważamy, że to ma społeczne poparcie" - zaznaczył Kaczyński. AAAA, TO DLATEGO TEN GOŚĆ SIĘ PODPALIŁ..."

    Odpowiedz
  • śzkoła(2017-10-22 18:25) Zgłoś naruszenie 810

    "500+ to poroniony pomysł. Nie w taki sposób powinno się pomagać rodzinom. Wiele z nich źle wykorzystuje te pieniądze. Przepijają!!!! żeby chociaż kupowali alkohol z akcyzą to pieniądze wracałyby do budżetu państwa, ale przepijane są na melinach. Za te pieniądze "patole" robią sobie tatuaże, a dzieci ich nie mają nawet śniadań do szkoły i żebrzą o jedzenie i picie."

    Odpowiedz
  • TAK ZROBIĆ(2017-10-22 10:28) Zgłoś naruszenie 810

    KOREKTA TO POWINNA BYĆ W 500 +NIEROBOM , KTÓRZY NIE PRACUJĄ NIE DAWAĆ WCALE TYLKO KOPA W D PIE I DO ROBOTY .500+POWINNO BYĆ DLA BIEDNYCH, PRACUJĄCYCH DO KOŃCA NAUKI, .A TYM KTÓRE ODMAWIAJĄ PRACY W URZĘDZIE PRACY, POWINNY BYĆ ZABIERANE ZASIŁKI I 500+ I WTEDY RAK DO PRACY NIE BRAKNIE, A WSZĘDZIE LUDZI BRAKUJE. CORAZ WIĘCEJ LUDZI WYJEŻDŻA ZA CHLEBEM!

    Odpowiedz