Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Instytut Badań Edukacyjnych: Polscy uczniowie mają coraz większe kompetencje

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Według wyniku badania Instytutu Badań Edukacyjnych wzrastają umiejętności uczniów we wszystkich przedmiotach przyrodniczych. Do takiego wniosku autorzy doszli po analizie wyników projektu „Laboratorium myślenia”, które zaprezentowano 9 września. Testy miały na celu sprawdzenie umiejętności uczniów z biologii, chemii, fizyki i geografii. Gdzie znajduje się największa liczba uczniów z najwyższymi kompetencjami? Jak przekonują eksperci rośnie różnica między liceami a szkołami zawodowymi.
Według wyniku badania Instytutu Badań Edukacyjnych wzrastają umiejętności uczniów we wszystkich przedmiotach przyrodniczych. Do takiego wniosku autorzy doszli po analizie wyników projektu „Laboratorium myślenia”, które zaprezentowano 9 września. Testy miały na celu sprawdzenie umiejętności uczniów z biologii, chemii, fizyki i geografii. Gdzie znajduje się największa liczba uczniów z najwyższymi kompetencjami? Jak przekonują eksperci rośnie różnica między liceami a szkołami zawodowymi. / ShutterStock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • :D
    2015-09-12 15:23:34
    Kiedyś kompetencje oznaczały uprawnienia. Jak widać świat się zmienia.
    0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej