statystyki

Lista największych grzechów nauczycieli

autor: Artur Radwan25.09.2014, 17:00
Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach.źródło: ShutterStock

Szefowie placówek oświatowych i pedagodzy twierdzą, że kuratoria i gminy, rozpatrując anonimowe skargi, łamią prawo.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach. Takie m.in. zmiany przewiduje projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty. W ten sposób resort edukacji chce zwiększyć efektywność kontroli.


Pozostało jeszcze 89% treści

Czytaj wszystkie artykuły na gazetaprawna.pl oraz w e-wydaniu DGP
Zapłać 97,90 zł Kup abonamentna miesiąc
Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • ja(2014-09-27 17:45) Zgłoś naruszenie 00

  Super!!!

  Odpowiedz
 • gtegaet(2014-09-27 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Wow, straszne, już się boje. Jakiś pracownik biurowy, który nie ma większej styczności z dziećmi i młodzieżą wejdzie do klasy, a potem powie co mu się wydaje, nie znając dzieci, warunków szkoły. No oddam mocz z nerwów. O efektywności takich działań nie wspominając.
  PS- czekam też na listę grzechów rodziców. W sumie jest tylko jeden: brak sensownego zainteresowania swoim dzieckiem- wypad do galerii i zamknięcie młodego w małpim gaju to nie wyraz sensownego zainteresowania (wielokrotnie odnoszę wrażenie, że ludzie robią dzieci tylko po to, aby pracownicy żłobków, przedszkoli i szkół mieli pracę...).

  Odpowiedz
 • filologini(2014-10-02 22:03) Zgłoś naruszenie 00

  LOL Ze strachu uśmiałam się do łez :D Zapraszam serdecznie i mam nadzieję na fachową rozmowę...

  Odpowiedz
 • Echo(2014-11-24 16:13) Zgłoś naruszenie 00

  No to będzie tzw. Shoper; nie do końca. A tak ogólnie taki cichy klient by się przydał w tym gronie. Więcej pokory. Całe społeczeństwo pracuje w kapitaliźmie , a Państwo "N" w socjaliźmie i lukratywna Karta Nauczyciela. Krótko tak jak wszędzienie podoba się to przekwalifikować się. Sporo pracy jest.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane