statystyki

Lista największych grzechów nauczycieli

autor: Artur Radwan25.09.2014, 17:00
Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach.źródło: ShutterStock

Szefowie placówek oświatowych i pedagodzy twierdzą, że kuratoria i gminy, rozpatrując anonimowe skargi, łamią prawo.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele wkrótce będą musieli liczyć się z tym, że wizytatorzy bez zapowiedzi będą się pojawiać na lekcjach. Takie m.in. zmiany przewiduje projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty. W ten sposób resort edukacji chce zwiększyć efektywność kontroli.


Pozostało 89% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Pojedyncze wydanie cyfrowe

Dziennika Gazety Prawnej
4,92 zł
Płać:
KUPUJĘ
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Komentarze (4)

 • ja(2014-09-27 17:45) Zgłoś naruszenie 00

  Super!!!

  Odpowiedz
 • gtegaet(2014-09-27 14:19) Zgłoś naruszenie 00

  Wow, straszne, już się boje. Jakiś pracownik biurowy, który nie ma większej styczności z dziećmi i młodzieżą wejdzie do klasy, a potem powie co mu się wydaje, nie znając dzieci, warunków szkoły. No oddam mocz z nerwów. O efektywności takich działań nie wspominając.
  PS- czekam też na listę grzechów rodziców. W sumie jest tylko jeden: brak sensownego zainteresowania swoim dzieckiem- wypad do galerii i zamknięcie młodego w małpim gaju to nie wyraz sensownego zainteresowania (wielokrotnie odnoszę wrażenie, że ludzie robią dzieci tylko po to, aby pracownicy żłobków, przedszkoli i szkół mieli pracę...).

  Odpowiedz
 • filologini(2014-10-02 22:03) Zgłoś naruszenie 00

  LOL Ze strachu uśmiałam się do łez :D Zapraszam serdecznie i mam nadzieję na fachową rozmowę...

  Odpowiedz
 • Echo(2014-11-24 16:13) Zgłoś naruszenie 00

  No to będzie tzw. Shoper; nie do końca. A tak ogólnie taki cichy klient by się przydał w tym gronie. Więcej pokory. Całe społeczeństwo pracuje w kapitaliźmie , a Państwo "N" w socjaliźmie i lukratywna Karta Nauczyciela. Krótko tak jak wszędzienie podoba się to przekwalifikować się. Sporo pracy jest.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane