Przemysław Czarnek za Dariusza Piontkowskiego? Nauczyciele: "Jesteśmy przerażeni"

autor: Karolina Nowakowska30.09.2020, 10:39; Aktualizacja: 30.09.2020, 19:07
Przemysław Czarnek

Przemysław Czarnekźródło: Newspix
autor zdjęcia: GRZEGORZ KRZYZEWSKIFOTONEWS

Według nieoficjalnych informacji nowym szefem Ministerstwa Edukacji Narodowej ma zostać Przemysław Czarnek. Kontrowersyjny poseł PiS słynie z homofobicznych wypowiedzi i to budzi największe obawy środowisk nauczycielskich.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (86)

  • TR(2020-09-30 11:18) Zgłoś naruszenie 4530

    Zwykle pracownicy nie mają wpływu na wybór szefa, bynajmniej w firmach biznesowych

    Pokaż odpowiedzi (16)Odpowiedz
  • dzieci zabiły dziecko(2020-09-30 11:33) Zgłoś naruszenie 11129

    To dziecko, które zabiło się, zaszczute przez inne dzieci, miało DWANAŚCIE LAT. Było przed okresem pokwitania... Dzieci zabiły dziecko. Stadnie dręcząc i wyzywając dziecko od lesbijek. Przenosząc w świat niedojrzałych płciowo dzieci seksualne fobie i nienawiść ze świata dorosłych.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kręciołek(2020-09-30 11:34) Zgłoś naruszenie 13750

    gdy się wydaje, że nie może być gorzej to PIS zawsze coś wymyśli gorszego

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Realista (2020-09-30 11:41) Zgłoś naruszenie 71150

    Bardzo dobra kandydatura, mam nadzieję że zrobi porządek z kartą nauczyciela

    Pokaż odpowiedzi (5)Odpowiedz
  • Doświadczony ojciec.(2020-09-30 12:16) Zgłoś naruszenie 5850

    Poglądy profesora Czarnka na karcenie są zdroworozsądkowe. Psychosocjologia stymulowana przez komunizm doprowadziła do stanu, w którym głowa rodziny musi się wynosić pod inny adres, gdyż pozbawiona jest w Polsce JAKIEGOKOLWIEK autorytetu w kwestiach alkoholu u młodocianych czy w chwilę później narkotyków. Nie wszystko co dziecko chce jest dla niego dobre, i rodzic powinien mieć prawne zabezpieczenie by to wyartykułować.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • matylda(2020-09-30 12:17) Zgłoś naruszenie 2821

    Wart Pac pałaca.....

    Odpowiedz
  • kdljgoeuzt(2020-09-30 13:05) Zgłoś naruszenie 3812

    Nauczyciele: "Jesteśmy przerażeni" -- no i o tym tworca tych informacji chodzilo...

    Odpowiedz
  • zmieniło się na gorsze(2020-09-30 13:07) Zgłoś naruszenie 6626

    "skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym" - mówicie, że ministrem czego? OŚWIATY?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • KRIS(2020-09-30 13:24) Zgłoś naruszenie 7957

    Jeżeli to jest prawda z tym CZARNKIEM że ma zostać ministrem edukacji i nie jest to jakiś ponury żart to będzie tragedia !!!!!! Przecież ten facet z jego czarno sotniennymi poglądami na tym stanowisku będzie jak by PIS plunął w twarz milionom dzieci i rodzicow w Polsce !!!!!! Nie tylko poglądy ale również kultura osobista tego człowieka jest straszna przecież to jest zwykły cham i to ma być najważniejszy WYCHOWAWCA POLSKIEJ MŁODZIEŻY ????????? Zanosi się na największy skandal w dotychczasowej polityce kadrowej PIS-u !!!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • szaraki zrobily azjatow (2020-09-30 13:34) Zgłoś naruszenie 5597

    wreszcie ktos to pedalsko murzynskie lewactwo w szkolach pogoni

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • doktor nauk(2020-09-30 15:10) Zgłoś naruszenie 3515

    Ja wciąż czekam na obiecane przez Pana Gowina w tym roku podwyżki dla nauczycieli akademickich.

    Odpowiedz
  • uczniowie(2020-09-30 15:19) Zgłoś naruszenie 528

    Jest po uniwersytecie katolickim więc prawdopodobnie każe wierzyć w nowego boga Covid-19 i modlić się do niego

    Odpowiedz
  • GG(2020-09-30 15:54) Zgłoś naruszenie 10212

    Jestem nauczycuelem i nie jestem przerażony. Dlaczego? Bo od 25 lat, jak pracuję, nigdy nie było dobrego ministra edukacji. Nigdy. Zatem zdążyłem przywyknąć do idiotyzmów, jakie musimy robić w szkołach. Już mnie nic nie zdziwi. Dobrze, że choć myślę zdroworozsądkowo i staram się dzieci nauczyć wartości oraz mojego przedmiotu bez względu na kolejne wymysły kolejnych ministrów.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • malgoska(2020-09-30 16:11) Zgłoś naruszenie 4252

    Co za wstrętny typ.

    Odpowiedz
  • W(2020-09-30 16:25) Zgłoś naruszenie 5875

    W koncu porzadny minister:))))

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2020-09-30 16:52) Zgłoś naruszenie 4128

    Czarnek ma rację.Pytaniem jest czy będzie rację realizować w życiu szkoły.Jak dotąd działania PIS w sprawie "LPG" były bardzo rozwodnione.

    Odpowiedz
  • Aleksander(2020-09-30 18:09) Zgłoś naruszenie 7139

    Jestem nauczycielem i zapewnia autorke tego artykulu pania KAROLINE NOWAKOWSKA, ze jest w bledzie, bo nie przeraza mnie osoba nowego ministra. Przeraza mnie natomiast bezczelnosc z jaka autorka probuje manipulowac opinie publiczna przypisujac w s z s t k i m nauczycielom jakies lewackie brednie. Wypada mi tylko tylko skomentowac to porzekadlem: Jaki pan , taki kram ! Tak, tak nasza Gazeta Prawna schodzi na psy !

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • AKTYWISCI PO(2020-09-30 19:17) Zgłoś naruszenie 4014

    No ten obrzydly PIS ! Wyobrascie sobie, ze on zmniejszych ilosc ministerstw, czy on juz kompletnie zglupial ! Gdybysmy my trzymali teraz wladze - to bysmy zwiekszyli dwukronie liczbe ministerstw - przynajmniej wiecej towarzyszy byloby u zloba, a i pociotki tez by mieli niezla "miche" AKTYWISCI PO

    Odpowiedz
  • korina(2020-09-30 19:34) Zgłoś naruszenie 6036

    A myslę, ze po prostu facet wali prawdę prosto z mostu Jest ok.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Piotr(2020-09-30 19:49) Zgłoś naruszenie 17

    Tamten był przygłup to ten kto to jest ? 😂🤣😂

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz