Egzaminy maturalne w maseczkach? MEN opublikuje wytyczne

15.05.2020, 08:45; Aktualizacja: 15.05.2020, 08:45
"Tam też będziemy m.in. mówili o tym, że maseczki, które mamy używać w przestrzeni publicznej będą obowiązywały w tych momentach, gdzie poruszamy się w przestrzeni publicznej, gdy młodzież będzie szła do szkoły, czy zmierzała do sali egzaminacyjnej" - powiedział Piontkowski.

"Tam też będziemy m.in. mówili o tym, że maseczki, które mamy używać w przestrzeni publicznej będą obowiązywały w tych momentach, gdzie poruszamy się w przestrzeni publicznej, gdy młodzież będzie szła do szkoły, czy zmierzała do sali egzaminacyjnej" - powiedział Piontkowski.źródło: ShutterStock

Dzisiaj opublikujemy wytyczne mówiące o tym, w jaki sposób zorganizować egzamin maturalny, egzamin ósmoklasisty, a także egzaminy zawodowe - poinformował w piątek szef MEN Dariusz Piontkowski. Zapowiedział, że w trakcie egzaminu nie będzie obowiązku zasłaniania nosa i ust.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • abc(2020-05-18 13:01) Zgłoś naruszenie 00

    I co na to powiecie?

    Odpowiedz
  • mikołaj(2020-05-23 16:50) Zgłoś naruszenie 10

    Mój syn ogląda repetytorium maturzysty w tvp jako uzupełnienie codziennej nauki, taki wykład dla relaksu, a zawsze coś w głowie zostanie. Jak jest możliwość taka to korzystać trzeba, bo matura może wiele pomóc w życiu.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane