Piontkowski: Zapraszam na okrągły oświatowy stół

14.06.2019, 09:47; Aktualizacja: 14.06.2019, 09:48
Dodał, że będzie chciał rozmawiać także z innymi środowiskami. "Myślę, że warto spotykać się z rodzicami, ze wszystkimi środowiskami, które są zainteresowane" - ocenił.

Dodał, że będzie chciał rozmawiać także z innymi środowiskami. "Myślę, że warto spotykać się z rodzicami, ze wszystkimi środowiskami, które są zainteresowane" - ocenił.źródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Zapraszam oświatowe związki do udziału w posiedzeniu okrągłego stołu; będę proponował spotkania ze związkami zawodowymi zaraz po zakończeniu roku szkolnego; chcę rozmawiać ze wszystkimi zainteresowanymi środowiskami także z rodzicami – powiedział w piątek minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (2)

  • hmmm(2019-06-15 15:09) Zgłoś naruszenie 20

    Raczej do niż na okrągły stół...

    Odpowiedz
  • Kuba(2019-06-14 12:24) Zgłoś naruszenie 11

    pracownicy niepedagogiczni to jeszcze oświata, czy najgorszy sort. Gminom niepotrzebni z wynagrodzeniem minimalnym zatrudniani, a obowiązków z każdym rokiem szkolnym coraz więcej. MEN nie jest tą grupą pracowników zainteresowany, bo to pracownicy samorządowi. MEN i organy założycielskie na tych pracowników nakładają obowiązki.Związki zawodowe nie widzą tej grupy zatrudnionych. Strajkujący nauczyciele dostają wyrównania, strajkujący pracownicy niepedagogiczni nic.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane