Postulaty nauczycieli niespełnione. Rząd dostaje czas do 28 marca

20.03.2019, 17:53; Aktualizacja: 20.03.2019, 18:46
Obradujący w środę w Warszawie Sztab Protestacyjno-Strajkowy NSZZ "Solidarność" stwierdził, że żaden z głównych postulatów związku nie został przez rząd uwzględniony.

Obradujący w środę w Warszawie Sztab Protestacyjno-Strajkowy NSZZ "Solidarność" stwierdził, że żaden z głównych postulatów związku nie został przez rząd uwzględniony.źródło: ShutterStock

Obradujący w środę w Warszawie Sztab Protestacyjno-Strajkowy NSZZ "Solidarność" stwierdził, że żaden z głównych postulatów związku nie został przez rząd uwzględniony. Do 28 marca sztab czeka na konkretne propozycje i terminy ich realizacji.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (13)

  • Brawo PiS(2019-03-20 18:37) Zgłoś naruszenie 1928

    to już bardziej należy się podwyżka urzędnikom i Policji którzy tyrają przez 8 h x 5 czasem i więcej, niż tym nierobom szczególnie z WF, polskiego itp. O ile nauczycielom matematyki, fizyki, biologii, chemii bym dał, o tyle tacy z polskiego, historii, WOS, a szczególnie WF itp. nic by nie dostali. Takiej wiedzy można się nauczyć w domu z książek z Internetu ile te książki mają stron 200 ? Jak się nie podoba to do tej osławionej biedronki przyjmują chętnie. Popieram rząd i jego politykę ani centa i się nie uginać taki polonista, nauczyciel wf, wie że poza szkołą pójdzie na rynku do łopaty, bo nic nie potrafi przydatnego. A jak będą skakać to zwolnić kilku dla przykładu niech idą do Lidla i zobaczymy gdzie jest lepiej. Nie dać się bo przyjdą następni. Jest wile chętnych na ich miejsce. Chcecie to sprawdzić nauczyciele??? Brawo Rząd

    Odpowiedz
  • czarekmat(2019-03-20 18:43) Zgłoś naruszenie 43

    Ot szał! Jak się nie zgodzą to po kilka osób wyjdzie pod urządy wojewódzkie a w piątek normalnie do pracy. Gratulujemy Solidarności

    Odpowiedz
  • Bert(2019-03-20 20:00) Zgłoś naruszenie 86

    ciekawostka, nauczyciele będą demonstrować o podwyżki przed Urzędami wojewódzkimi w których zatrudnieni urzędnicy zarabiają mniej od nauczycieli

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Biurwa(2019-03-20 20:02) Zgłoś naruszenie 62

    Komiczne. Solidarność rozmawiająca z rząde. Sami że sobą rozmawiają?

    Odpowiedz
  • anna(2019-03-20 20:33) Zgłoś naruszenie 46

    nauczyciele strajkujcie moja kolerzanka jest nauczycielka 9 lan i wycioga tylko 3800 zl netto a studiowala na tych samych studjach co ja takie niskie zarobki to zenada ja to sie dziwie ludziom oco oni do was tak skacza tylko te przywileje i przywileje i ta karta nauczyciela a to przecierz normalne ze fokcionariusz publiczny je ma tak samo policja inne modurowki nnzia sedziowie poslowie a ludzi to dziwi ja jeszcze 5 lat w polici i ide na emereture a nauczyciel musi tyrac do 55 lat czy oni chca zeby nauczyciele harowali do starosci

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gornicy, nie wstyd Wam?(2019-03-20 20:46) Zgłoś naruszenie 60

    Polski system emerytalny postawiony jest na glowie. Gornikom wyplaca sie wciaz emerytury wedlug starego systemu do ktorego doplacaja emerytki wdowy. Emerytkom wdowom po przejeciu 85% mezowskiej emerytury zabiera sie w calosci wypracowane swiadczenie emerytalne wypracowane przez nie plus 15% mezowskiej emerytury i doklada do emerytur gorniczych. ----- Gornicy, nie wstyd Wam?

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Plan rządu - zniszczenie polskiej edukacji(2019-03-21 07:22) Zgłoś naruszenie 33

    Pytanie: Komu sluzy ta "Dobra zmiana" - ani Polsce ani polskiej mlodziezy. Pozorowane podwyzki to mniej niz infalcja na przestrzeni ostatnich kilku lat.Reforma oswiaty kontra nauczyciele. Jeszcze nigdy nie bylo takich podwyzek dla nauczycieli, dzieki ktorym pensje nauczycieli tak znacznie zmniejszyly sie w stosunku do sredniej krajowej i przecietnego wynagrodzenia pracownika sklepu. Wszelkie rozmowy na poziomie decydentow to zalosna kompromitacja przedstawicieli narodu polskiego. Dawno zapomnieli o przeslaniu wieszcza, ze Polacy nie gesi swoj jezyk mają. Zamiast tego "postronne narody znają", że polski nauczyciel to najbiedniejszy czlowiek w kraju, polska szkoła to jeden wielki dramat dla uczniów, nauczycieli i rodziców. I to jest ta Dobra Zmiana PISU.

    Odpowiedz
  • Lu(2019-03-24 08:29) Zgłoś naruszenie 00

    Nie wiem, jakim cudem to wyciąga i od kogo, skoro ja zarabiam ok. 3 300 po prawie 30 latach pracy i jako nauczyciel dyplomowany. Siejecie wszędzie kłamstwa. Poza tym nauczyciele mają też inne postulaty, a Wy nagłaśniacie tylko ten dotyczący podwyżek.

    Odpowiedz