Młodzież boi się odmienności, bo jej nie zna i nie rozumie. Zwykła rozmowa może zapobiec tragedii

autor: Natalia Ryńska22.09.2017, 10:30; Aktualizacja: 22.09.2017, 11:31
Zamiast zabierać dziecko można poświecić czas na rozmowy edukujące czy to na forum klasy czy z poszczególnymi osobami

Zamiast zabierać dziecko można poświecić czas na rozmowy edukujące czy to na forum klasy czy z poszczególnymi osobamiźródło: ShutterStock

14 lat – tyle mieli Dominik z Bieżunia oraz Kacper spod Łodzi, gdy odebrali sobie życie z powodu homofonicznych ataków, jakich doświadczali ze strony rówieśników. Obaj byli gejami, obaj zdaniem kolegów „dziwnie się ubierali”, obaj doświadczyli nienawiści, która przelała czarę goryczy.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (10)

 • abcd(2017-09-22 11:12) Zgłoś naruszenie 2718

  Wszyscy jesteśmy inni. Jeden wysoki, drugi niski, jeden chudy, drugi gruby, jesteśmy brzydcy i piękni, czasami rudzi, a czasami łysi. Jedni są mądrzejsi, a inni głupsi. I wszyscy jakoś staramy się ukrywać garb, który nosimy i nie robić tragedii z tego, że nie jesteśmy najważniejsi na świecie. Ale homo uważają, że są jedynymi na świecie, są wybrańcami losu, powinni pokazywać swój garb całemu światu, a cały świat powinien się ich garbem zachwycać i ich podziwiać. Chora wizja wzmacniana homopropagandą przyniesie złe skutki.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • Zaciekawiony(2017-09-22 18:41) Zgłoś naruszenie 1310

  Jak to jest, że jak ja miałem 14 lat (był 1993 rok) to nikt z rówieśników nie był gayem (wszyscy których znam mają dziś żony/dziewczyny), a teraz dzieci po 14 lat są gayami? Pytam z ciekawości.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • dziadek(2017-09-22 20:24) Zgłoś naruszenie 113

  DLACZEGO? ano już dawno uczono, że dzieci to niejako szkło powiększające bez skażenia poprawnością polityczna. Boją się bo widzą bez filtrów poprawności politycznej. Zapewne nie pałają entuzjazmem dla postaw roszczeniowych przybyszów i jednoczesnemu nakazowi dla siebie obowiązkowego utrzymywania milionów zasiłków i michy z opierunkiem. Być może nie rozumieją ze tolerancja poprawna politycznie to pozwalanie przybyszom na wszystko z jednoczesnym utajnianiem własnych tradycji by tylko nie urazić tych co tylko mają żądania i okazują się agresywni. Agresja obcych uchodzi na sucho a już samoobrona adekwatna do ataku już jest ścigana prawnie z cała mocą. a swoja droga nie za dużo tego propagandowego ataku o tym jacy to jesteśmy fe???

  Odpowiedz
 • p9(2017-09-22 21:57) Zgłoś naruszenie 59

  dzieci mają się uczyć Boga,i wiedzy,a nie teorii głupich ruchów-gieje!

  Odpowiedz
 • ktos(2017-09-23 09:18) Zgłoś naruszenie 43

  to przestańcie podsycać homofobię , islamofobię rozbudzać w Polakach strachy .... to młodzież nie będzie się bała ODPOWIEDZIALNE ZE TO SĄ MEDIA!!!! które podsycają nastroje ksenofobiczne i rasistowskie

  Odpowiedz
 • ulkajulka(2017-09-22 22:26) Zgłoś naruszenie 12

  Pamiętam jak na lekcji religii ksiądz wmawiał nam, że homoseksualizm to choroba psychiczna i tego chrześcijan NIE MOŻE tolerować :)

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane