Aplikacje korporacyjne 2013: Wrześniowy egzamin wyłoni przyszłych aplikantów

autor: Monika Kuś04.01.2013, 09:42; Aktualizacja: 04.01.2013, 09:53
Wymiar sprawiedliwości

Wymiar sprawiedliwościźródło: ShutterStock

Ministerstwo Sprawiedliwości na stronie internetowej opublikowało informację dotyczącą terminu egzaminów wstępnych na aplikację adwokacką, radcowską i notarialną oraz egzaminu konkursowego na aplikację komorniczą.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:gazetaprawna.pl
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • Gość(2013-03-10 17:31) Zgłoś naruszenie 00

    Przez niektórych chyba przemawia strach, ze wraz z napływem nowych aplikantów ujawni się ich niewiedza i zostaną zepchnięci z tak kurczowo trzymanych stanowisk

    Odpowiedz
  • Kristofer(2013-01-28 15:24) Zgłoś naruszenie 00

    męcząca i żmudna jest droga do zawodu, do którego tak naprawde prawo wykonywania powinien posiadać mgr prawa! patroni jak to w życiu bywa bywają różni i odbycie aplikacji wcale nie gwarantuje świetnego przygotowania! i zapewniam, że "nie będzie to napływ matołów". często gęsto, że tak się wyrażę, doradcy prawni są lepiej zorientowani niż tzw. "fachowcy po aplikacji". nie można wszystkich wrzucać do jednego wora; poza tym mlodym trzeba dać szanse! ograniczanie dostepu do zawodów prawniczych to czysty strach "starej" ekipy przed solidną konkurencją znacznie lepiej, moim skromnym zdaniem, wykształconej.

    Odpowiedz
  • Krzysztof(2013-01-20 18:50) Zgłoś naruszenie 00

    DZIWI MNIE POZIOM TUTEJSZYCH KOMENTARZY, jeżeli ktokolwiek "napłynie" to oby był lepszym człowiekiem od moich przedmówców.

    Odpowiedz
  • tragedia(2013-01-16 11:45) Zgłoś naruszenie 00

    o masakro! znowu napłyną matoły

    Odpowiedz
  • Przerażony(2013-01-07 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    Najlepiej, gdyby na 10 lat zlikwidowano nabór na aplikacje, bo tego mięcha słabej jakości i tak już zbyt wiele.

    Odpowiedz
  • Tajemnicza sprawa(2013-01-05 13:55) Zgłoś naruszenie 00

    Czego może nauczyć patron, bez czego nie można wykonywać zawodu prawnika i czego nie można przeczytać samemu???

    Skąd patron wie? Czy w Polskim prawie istnieje jakiś tajemny przekaz ustny spraw, których nie wolno zapisać na papierze?

    A jeżeli to coś opisano, to czemu magister prawa (zakładam że potrafiący czytać) sam nie może sobie tego samego przeczytać?

    Skąd wiadomo, że patron wie? Czy ktoś sprawdza patronów?

    Odpowiedz
  • Doświadczony(2013-01-04 19:03) Zgłoś naruszenie 00

    Ludzie, nie idźcie tą drogą, bo będziecie żałować...

    Odpowiedz