Nie tylko rezydenci. Do protestu dołączają inne zawody medyczne. Radziwiłł: Nie słucha się tego, co mówi rząd

16.10.2017, 20:45; Aktualizacja: 16.10.2017, 21:09
Minister Konstanty Radziwiłł

Minister Konstanty Radziwiłłźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Porozumienie Zawodów Medycznych zapowiedziało rozszerzenie protestu rezydentów na inne zawody medyczne. Ze zdziwieniem przyjmuję, że nie słucha się, co mówi rząd; zwiększyliśmy nakłady na ochronę zdrowia i wynagrodzenia; chcemy rozmawiać - skomentował minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (12)

  • wwwww(2017-10-17 14:23) Zgłoś naruszenie 140

    WPROWADZIĆ NORMY CZASU Z KODEKSU PRACY I KASY FISKALNE DO PRYWATNYCH GABINETÓW. ZLIKWIDOWAĆ NFZ, DAĆ PACJENTOM INDYWIDUALNE KARTY UBEZPIECZENIA!!!!!!

    Odpowiedz
  • Bert(2017-10-16 21:28) Zgłoś naruszenie 1217

    Jak trochę poposzczą to im nie zaszkodzi, bo kto jak kto, ale "zawody medyczne" na brak sadełka narzekać nie mogą.

    Odpowiedz
  • kjkjkj(2017-10-16 21:25) Zgłoś naruszenie 90

    a gdzie w tym strajku salowe, sprzątaczki, administracja, bo ci pracownicy są traktowani jak zło konieczne, ich wynagrodzenia to jałmużna. a jeszcze teraz cholerne pisowce wcale im nie dają podwyżek, tylko tym z wyższym no i parę groszy ci ze średnim jako medyczni dostaną, a w/w niemedyczni figa z makiem

    Odpowiedz
  • Alf(2017-10-16 22:06) Zgłoś naruszenie 68

    A gdzie nauczyciele, mundurówka i cała inteligencja, której na sercu leży dobro kraju? Dla lekarzy, nauczycieli, wojskowych na podwyżki nie ma, ale na TVP Kurskiego, Rydzyka i dla swoich na posadkach znajdują się miliony. Zamiast 500+ trzeba dać ludziom godne pensje. W jakim kraju młody lekarz, pielęgniarka, czy nauczyciel zarabia tyle, co niewykwalifikowany robotnik po gimnazjum? No w jakim?

    Odpowiedz
  • Odezwa do Rezydentow i Innych (2017-10-16 22:23) Zgłoś naruszenie 57

    Jak można nie słuchać tego co robi ... NIERZĄD PIS. Jak będziecie słuchać Nieudaczników z PIS, to dostaniecie od Rządu ... "UCHO od ŚLEDZIA" .... bo w DOBREJ ZMIANIE nawet ŚLEDZIE mają już USZY.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zzz(2017-10-16 22:10) Zgłoś naruszenie 46

    A kiedy 9000 zł dla nauczycieli stażystów ? A kiedy wsparcie dla seminariów ? Tam jest dopiero zapaść !

    Odpowiedz
  • a(2017-10-17 09:21) Zgłoś naruszenie 11

    Wstydu nie mają 9 tys zł. Popracuj trochę, a nie studia za darmo, staż 13 miesięczny dobrze pła

    Odpowiedz
  • Borys(2017-10-17 15:51) Zgłoś naruszenie 10

    Ja proponuję zorganizować im szkolenie tak 3 misiace w Gołdapi pod namiotem z koksownikiem żeby na wypadek zagrożenia byli przygotowani A i umysł się przejasni i do rozmów bardziej skłonni i totalnej opozycji dziękować będą Panie Radziwiłł trzeba to z Antonim załatwić A wszystkim to na zdrowie pójdzie

    Odpowiedz
  • Popieram (2017-10-17 09:33) Zgłoś naruszenie 11

    Wstydu nie mają 9 tys zł. Popracuj trochę, a nie studia za darmo, staż 13 miesięczny dobrze płatny. bez specjalizacji??? 9 tysięcy na miesiąc. Chyba za spanie na nocnych dyżurach w szpitalnych oddziałach,,,to troszeczkę za dużo. Jedżcie za granicę , nauczycie się pracować. Nie zapłacą wam za spanie, złamanego EURO.

    Odpowiedz
  • MARIA(2017-10-17 09:37) Zgłoś naruszenie 03

    Pokaż lekarzu co masz w garażu?

    Odpowiedz
  • a(2017-10-17 09:21) Zgłoś naruszenie 01

    Wstydu nie mają 9 tys zł. Popracuj trochę, a nie studia za darmo, staż 13 miesięczny dobrze pł

    Odpowiedz