statystyki

Frasyniuk: Nie mam na hotele dla kierowców

autor: Piotr Szymaniak14.08.2014, 08:20; Aktualizacja: 14.08.2014, 08:27
bramownica-autostrada-TIR

Nie mam na hotele dla kierowcówźródło: ShutterStock

Ktoś musi pójść po rozum do głowy. Bo orzeczenie SN to absurd, który jest największym ciosem w branżę transportową od wielu lat

Reklama


Kiedy po raz ostatni siedział pan za kierownicą tira?


Pozostało jeszcze 98% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Więcej na ten temat

Reklama


Artykuły powiązane

Reklama

Komentarze FB:

Komentarze (8)

  • kapitan NEMO(2014-08-17 18:23) Zgłoś naruszenie 21

    kolejny wyzyskiwacz styropianowy które chce zarabiać kosztem swoich niewolników i kosztem bezpieczeństwa publicznego, ale jak wypadek - to on aniołek niewinny

    Odpowiedz
  • Olek(2014-11-24 09:35) Zgłoś naruszenie 10

    Zarejestruj działalność w transporcie a potem porozmawiamy. Pozdrawiam wszystkich

    Odpowiedz
  • Kuba(2014-08-14 19:50) Zgłoś naruszenie 10

    Uważam ,że Niejaki Frasyniuk były Solidarnościowiec to zwykły cwaniaczek . Otóz jak nie masz to sam sobie jeździj w tych budach. Ludzie maja prawo do ludzkich warunków a nie do dyspozycji 24h i spania byle jak i byle gdzie.!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • koło(2014-08-15 21:10) Zgłoś naruszenie 00

    Pan Kuba - nie zna tematu , ale wypowiada się o transporcie międzynarodowym
    Ciekawe - życie jest bogatsze
    bez cytowania Lema o InterNecie

    Odpowiedz
  • mareczek(2015-03-29 11:16) Zgłoś naruszenie 00

    ROZWIJAJMY BIUROKRACJĘ . BĘDZIE JESZCZE WIĘCEJ DEBILNYCH PRZEPISÓW. hahaha

    Odpowiedz
  • Jajokur(2016-02-26 22:44) Zgłoś naruszenie 00

    Bzdury piszecie,najpierw niech staną hotele dla kierowców przy parkingach.Dziwne ze w budach na parkingach śpią Niemcy,Włosi ITD i tak samo szczają na koło. W tym całym bałaganie chodzi o to że jesteśmy potęgą transportową w Europie i to boli Unię bo mamy być tylko tanią siłą roboczą (przymusowe roboty to im zostało we krwi)

    Odpowiedz
  • sese(2014-08-17 07:08) Zgłoś naruszenie 02

    Niech zatem zbankrutują !!

    Odpowiedz