Pokonać raka. Projekt Narodowej Strategii Onkologicznej z podpisem prezydenta

09.01.2019, 08:42; Aktualizacja: 09.01.2019, 08:45
To dokument niezmiernie potrzebny. Lekarze alarmują - Polska pod względem skuteczności leczenia nowotworów wciąż jest na szarym końcu Europy. W Zachodniopomorskiem diagnozę rak każdego roku słyszy blisko 6500 osób.

To dokument niezmiernie potrzebny. Lekarze alarmują - Polska pod względem skuteczności leczenia nowotworów wciąż jest na szarym końcu Europy. W Zachodniopomorskiem diagnozę rak każdego roku słyszy blisko 6500 osób.źródło: ShutterStock

Polska ma już kompleksowy plan walki z rakiem. Prezydent Andrzej Duda podpisał projekt ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (1)

  • Polska to Nienormalność _ Inspektor Pracy(2019-01-09 12:08) Zgłoś naruszenie 60

    ..Ludzie Ci umierają na raka.....Już nie prosimy ,już żądamy !, długoletni pracownicy z 45 letni stażem pracy ,zatrudnieni z przed UstawyPOmostowej w szkodliw i nieb warunkach pracy ,w soboty i świeta jak podczas rocznicy w Jastrzębiu stwierdziłeś -oczekują Emerytur które Dudy Im przyrzekliście. po fakcie świadczenia tej pracy ( opary rtęci, izotopy promieniotwórcze -, pyłów i gazów wybuchowych oraz trujących , urządzeniami niebezpiecznych napięć i bardzo wysok temp oraz wysok cisnień,wysok hałasu itp..) zatrudnionych także za komuny w soboty i swięta w nadgodzinach bez dni zamiennie wolnych na wszystkich zmianach. _Wszystkim tak spracowanym Mafie POlityczne ukradły wiek emerytalny 60 lat a potem dołozyly jeszcze kolejne 2............... prawo do tych emerytur tylko dlatego że na wstecznie wskazany rok 1998 nie mieli 25 lat pracy bo byli młodsi wiekiem choć otrzymali Ci co mieli tylko 15 lat w tych warunkach. ale starsi. Klepnął to TK Rzeplinskiego ku zadowoleniu POlitycznego zlodzieja Tuska.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie

Polecane