Biuro podróży Neckermann przedstawiło swoją najnowszą ofertę wyjazdów na lato 2014. Klienci mają do wyboru letnie wyjazdy z pięciu katalogów.

Neckermann swoją najnowszą ofertę wyjazdów na lato 2014 roku podzielił na cztery katalogi: Lato 2014: Turcja, Lato 2014: Europa Dojazd Własny, Lato 2014: Katalog Rodzinny, Lato 2014: Katalog Lotniczy (podzielony na 2 części).

Tomasz Pędzik, dyrektor Produktu Neckermann Polska mówi, że atutem oferty biura podróży Necekrmann jest różnorodność, a na wakacje z nimi wybiorą się zarówno miłośnicy plażowania, jak i osoby nastawione na aktywny wypoczynek.
W nadchodzącym sezonie klienci biura podróży Neckermann będą mieli do wyboru spędzenie wakacji w 23 miejscach: Turcja, Bułgaria, Rumunia, Czarnogóra, Chorwacja, Słowenia, Grecja, Włochy, Francja, Hiszpania, Holandia, Węgry, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Polska, Portugalia, Maroko, Tunezja, Egipt, Cypr oraz Wyspy Kanaryjskie.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się jak najszybciej zarezerwować wakacje na 2014 rok biuro podróży przygotowało szereg rabatów oraz promocji, wśród których można wymienić: Megarabat w wysokości 200 złotych, dla klientów, którzy zdecydują się na rezerwację do 28 lutego 2014 roku; Wcześniej = Taniej – czyli zniżki na pobyt w hotelu sięgające 30 procent; Oferta Specjalna – czyli 7 dni pobytu w cenie 5.

Oprócz tego Neckermann nie zapomina o dzieciach, nowożeńcach, seniorach oraz singlach, którzy nie będą musieli dopłacać za pokój jednoosobowy. W przypadku rodzinnych wakacji, rodzice dzieci do 14. roku życia nie będą musieli płacić za pobyt dziecka na wakacjach. Nowożeńcy, którzy w swój miesiąc miodowy postanowią wyruszyć z biurem podróży Neckermann, mogą liczyć na 30 procentową zniżkę za pobyt w hotelu. 20% mniej za pobyt w hotelu zapłacą seniorzy.

Swoją ofertę na lato 2014 przedstawiły również biura podróży Rainbow Tours oraz Funclub.