Biuro podróży Funclub przedstawiło dzisiaj najnowsza ofertę wczasów, wycieczek objazdowych i obozów młodzieżowych na lato 2014 roku.

Od 15 października do końca lutego 2014 klienci biura Funclub, którzy zdecydują się na zakup wycieczki z nowej, letniej oferty touroperatora mogą liczyć nawet na 33-procentowy rabat ceny wczasów. Rabaty na wycieczki objazdowe i obozy młodzieżowe sięgną 25 procent.

Funclub reklamuje swoją nową ofertę pod hasłem bezpłatnej zmiany rezerwacji, która można zgłosić bez utraty rabatu do 30 dni przed rozpoczęciem podróży. Oznacza to, że jeśli klient zarezerwuje np. wczasy w Hiszpanii w terminie od 12 lipca, to do 13 czerwca będzie miał możliwość zmienić rezerwację np. na objazdówkę po Chorwacji w sierpniu, zachowując wysokość rabatu z dnia, w którym była robiona rezerwacja. Dzięki temu, już w październiku można kupić przyszłoroczne wakacje taniej, nie martwiąc się o faktyczny termin urlopu.

Kierunki wyjazdów, które przygotowało biuro podróży Funclub na wakacje 2014 to: kraje Beneluxu, Bułgaria, Chorwacja, wycieczki objazdowe obejmujące Chorwację, Czarnogórę, Albania i Serbię, Dania, Francja, Francja + Hiszpania + Portugalia, Francja + Hiszpania + Portugalia + Maroko, Grecja, Hiszpania, Hiszpania + Portugalia, Holandia, Niemcy, Rosja, Rumunia, Skandynawia, Ukraina, Węgry + Austria + Czechy oraz Włochy.

Ceny wyjazdów są bardzo atrakcyjne: wypoczynek w Hiszpanii zaczyna się już od 999 złotych, za wakacyjny pobyt w Grecji (9 noclegów, bez wyżywienia) w opisywanej wyżej promocji trzeba zapłacić 536 złotych. 603 złote kosztuje 9-dniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu w Bułgarii.