Na początku listopada Itaka wystartowała z promocją Latozajawka, w której klienci mogli znaleźć najpopularniejsze hotele, które każdego roku cieszą się największą popularnością wśród turystów z Polski. Do wyboru było 370 najpopularniejszych hoteli. Od dzisiaj klienci biura podroży Itaka mogą się zapoznać z całą ofertą touroperatora, która została przygotowana na lato 2014 roku.

Klienci mogę wybierać spośród ponad 1000 ofert, wśród których Itaka kusi kilkoma nowościami, którymi są greckie wyspy Samos i Santorini, włoska Apulia, marokańska Essaouira, bułgarskie Sozopol i Primorsko oraz Dalmacja Środkowa i Północna.

Itaka oferuje swoim klientom wakacje także w takich miejscach jak: Azory, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Egipt, Grecja, Gruzja, Hiszpania (kontynentalna, Baleary i Wyspy Kanaryjskie), Madera, Maroko, Portugalia, Tunezja, Turcja oraz Włochy.

Wszyscy klienci biura podróży Itaka, którzy zdecydują się na zakup wycieczki z najnowszej letniej oferty do 3 stycznia 2014 roku, mogą liczyć na zniżki sięgające nawet 39 procent oraz nawet 50-procentowy upust ceny za pobyt dzieci w wybranych hotelach.

Dodatkowo do 3 stycznia klienci otrzymają pakiet gwarancji gratis, w skład których wchodzą:
- gwarancja najniższej ceny – czyli klienci mogą mieć pewność, że cena, którą zapłacą za wycieczkę będzie najniższa. W razie znalezienia takiej samej wycieczki w tańszej cenie, biuro podróży zobowiązuje się do wypłaty różnicy;
- gwarancja niezmienności ceny – czyli biuro podróży Itaka bierze na siebie wszelkie ewentualne koszty, które spowodują wzrost ceny wyjazdu, np. koszty paliwa lotniczego, wzrosty walut podróży;
- gwarancja bezkosztowej zmiany rezerwacji – klienci będą mieli możliwość dokonania bezpłatnej zmiany rezerwacji do 31 stycznia 214 roku. Gwarancja nie obejmuje tylko wyjazdów, w których przeloty odbywają się samolotami rejsowymi.

Do tej pory swoją propozycję wakacyjnych wyjazdów zaprezentowały już biura podróży: TUI, Neckermann, Alfa Star, Rainbow Tours oraz Funclub.