PiS znalazł pomysł na Ubera? Resort infrastruktury zmienia przepisy dotyczące przewozu osób

autor: Tomasz Żółciak12.04.2016, 07:43; Aktualizacja: 12.04.2016, 08:30
Uber

Wolny rynek czy regulowany? Wychodzi, że ten ostatniźródło: ShutterStock

Resort infrastruktury rozpoczyna prace nad zmianą przepisów dotyczących rynku przewozu osób.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (14)

  • g(2016-04-12 12:16) Zgłoś naruszenie 2611

    "Zdaniem Adriana Furgalskiego efektem prac zespołu będzie prawdopodobnie wyrównanie cen na rynku, a więc dociągnięcie dolnych stawek (zdarzają się po 99 gr/km) do tych wyższych, oferowanych przez korporacje taksówkowe (z reguły w okolicach 2 zł)" to z pewnością korzyść dla klientów. Pie..eni socjaliści.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • maky(2016-04-12 15:31) Zgłoś naruszenie 188

    By taksówkarzom żyło się dostatnio.

    Odpowiedz
  • z(2016-04-12 20:50) Zgłoś naruszenie 218

    Ten rząd ( podobnie jak poprzedni ) nie urodził jeszcze ani jednej dobrej rzeczy - same tylko nakazy, zakazy, podwyżki podatków, zabieranie tym bardziej zapobiegliwym i rozdawnictwo ( 500 + np. ).

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • The (2016-04-12 22:30) Zgłoś naruszenie 1022

    No wkoncu ktos mysli o tym kraju.

    Odpowiedz
  • gater(2016-04-13 04:34) Zgłoś naruszenie 1315

    Strzeście się śmiewrdzących oszustów siedzących za kierownicami taksówek. To najgorszy typ człowieka.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Krystian(2016-04-15 10:16) Zgłoś naruszenie 147

    "Nie jest tajemnicą, że działalność przewozów osób, bezpiecznych przejazdów czy kierowców Ubera (zwłaszcza brak licencji i unikanie opodatkowania) mocno denerwują taksówkarzy." Drogi autorze, to jest zwykłe kłamstwo. Wszyscy kierowcy Ubera od końca lutego muszą mieć działalność gospodarczą i rozliczać się ze wszystkich swoich zarobków. NIKT nie jest w stanie uniknąć opodatkowania. W przeciwieństwie do taksówkarzy, którzy nie zawsze drukują paragon :).

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • adela(2016-04-20 00:52) Zgłoś naruszenie 03

    ile jeszcze czasu dajecie rządzącym?

    Odpowiedz
  • Uber(2016-06-15 15:31) Zgłoś naruszenie 20

    " Strzeście się " analfabetów bo nie wiedzą co piszą :-)

    Odpowiedz
  • Budda(2017-02-14 17:56) Zgłoś naruszenie 22

    A jak Taksówkarze wożą po agencjach towarzyskich i na lewo dostają za to kasę to Ok. Do tego to już się nie przyznają ???????

    Odpowiedz