S2 już otwarta. Droga ekspresowa z ograniczeniem do 50 km/h

01.08.2013, 08:49; Aktualizacja: 01.08.2013, 08:50
Sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S2 - mimo że otwarty - jest jeszcze niekompletny.

Sześciokilometrowy odcinek drogi ekspresowej S2 - mimo że otwarty - jest jeszcze niekompletny.źródło: Materiały Prasowe

Kierowcy mogą już jeździć pierwszym odcinkiem Południowej Obwodnicy Warszawy. Dzięki temu od autostrady A2 można teraz szybciej dojechać do Alei Krakowskiej - trasy wylotowej na Kraków i Katowice.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • WGH(2013-08-01 10:58) Zgłoś naruszenie 00

    Byleby zdążyć przed referendum. Nieważne że ta ekspresówka to produkt drogopodobny, ważny jest sam fakt otwarcia. Im bliżej referendum, tym takich kwiatków będzie więcej.

    Odpowiedz
  • FCO(2013-08-01 13:34) Zgłoś naruszenie 00

    A to "polska" wlasnie ;)

    Odpowiedz
  • SZE(2013-08-01 20:29) Zgłoś naruszenie 00

    JAK ZWYKLE, MALKONTENCI:) NIKT NIE POWIE: O JAK FAJNIE. A MI SIE PODOBA TA DROGA I BEDE NIĄ JEŹDZIŁ

    Odpowiedz
  • SZE(2013-08-01 20:31) Zgłoś naruszenie 00

    A TO ŻE JEST OGRANICZENIE, TO POCZEKAM AŻ OTOWRZĄ CAŁOŚĆ I BĘDZIE 120

    Odpowiedz
  • kelo(2013-08-01 20:43) Zgłoś naruszenie 00

    ...głupi nagłówek , jak komuś nie pasuje niech nie jedzie , a ułatwienie jest spore mimo miejscowych ograniczeń prędkości , na resztę drogi trzeba poczekać ... lepsze to niż nic !

    Odpowiedz
  • HGW(2013-08-01 22:08) Zgłoś naruszenie 00

    Lepiej jechac 50 km/h niz jechać 50 km/h i stawac co chwile na światłach.

    Odpowiedz
  • stary(2013-08-01 22:09) Zgłoś naruszenie 00

    Ale za to nasi (pra)wnukowie pojadą ekspresówką dookoła W-wy aż do obwodnicy Mińska. Będzie można jechać z zachodu na wschód omijając Warszawę, co wydatnie odciąży ruch w centrum stolicy, a kilka(naście) lat później może będą mogli przejechać ekspresową "siódemką" do Gdańska, albo do Krakowa! Hurra!!!

    Odpowiedz
  • jan(2013-08-03 16:29) Zgłoś naruszenie 00

    a aleja krakowska zakorkowana i jak zawsze i jak to jest szybciej

    Odpowiedz
  • witolo1(2013-08-03 22:42) Zgłoś naruszenie 00

    cudownie , 6 km. drogoPOdobnej szosy "wołokołamskiej" , naczalstwo ma się czym POchwalić. Będą odznaczenia i premie !!!

    Odpowiedz
  • dziecko we mgle(2013-08-04 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    Warszawiacy!Za duzo tych obwodnic,spokojnie ,to dopiero 2013 !
    Czy te Wasze osrodki dezyzyjne maja Was za srednio rozwinietych?
    Na placz i smiech sie zbiera jak co nie daj Boze porownac Warszawe z jakimkolwiek duzym miastem europejskim.Komunikacyjnie jestescie na etapie "pelnego zrozumienia problemow"Amen

    Odpowiedz
  • aanty(2013-08-12 00:33) Zgłoś naruszenie 00

    Pisdzielce ujadają... witolo powiedz, iel twój idol kaczysnki wybudował kilometrów dróg?

    Odpowiedz