Irlandzka tania linia lotnicza zorganizowała dzisiaj konferencje prasowe na polskich lotniskach. Ryaniar przedstawił na nich plan rozwoju swojej siatki połączeń w Polsce.

Od sezonu letniego 2013 na podkrakowskich Balicach powstanie druga baza operacyjna Ryanair w Polsce. W Krakowie będą bazowane dwa Boeingi 737 co pozwoli na otwarcie 4, nowych kierunków z Krakowa do: Goteborga, Dortmundu, Manchesteru oraz na grecką wyspę Kos. Pasażerowie będą również mieli możliwość skorzystania z większej ilości lotów do Rzymu, Oslo, East Midlands. W związku z wprowadzeniem nowych kierunków, Ryanair będzie oferował z Krakowa 31 kierunków.

Lotnisko w Modlinie od sezonu letniego uzyska 5 nowych połączeń lotniczych. Pasażerowie Modlina będą mogli lecieć do Marsylii, Pizy, Trapani, Bari oraz na Majorkę – podaje portal pasazer.com. W sezonie letnim irlandzki przewoźnik będzie oferował 25 kierunków z lotniska w Modlinie.

Dla pasażerów chcących tanio kupić bilet, Ryanair od północy w czwartek (13 grudnia) przygotował promocję, w której bilety będzie można kupić już za 3 złote za lot w jedną stronę. Dodatkowym atutem Promocji, jest zwolnienie promocyjnych biletów z opłaty transakcyjnej.