Euro 2012 bez autostrad: A1, A2 i A4

autor: Konrad Majszyk03.04.2012, 07:12; Aktualizacja: 03.04.2012, 08:57

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad pokaże dziś, jak przebiegają prace przy usuwaniu usterek na 91 km autostrady A2. Szanse na obiecywaną przez rząd przejezdność tego odcinka przed Euro 2012 są bliskie zera.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (13)

  • To bardzo WAZNE(2012-04-03 09:05) Zgłoś naruszenie 00

    Wejdz teraz na internetowa strone (przekazuj innym dalej) GAZETA POLSKA, pl,gdzie sa artykuly i filmowe zapisy o wydarzeniach,jakich nigdy nie pokaza media masowego razenia PO mozgach.Takze warto odwiedzic NIEZALEZNA, pl .Bandyci rzadu PO,SLD(PZPR,NKWD,UB,SB),PSL(prostytutkaPRL) cenzuruja swoje media wspierane agntura PO PRL,dlatego bronmy wolnych mediow,ktore sa nieugiete przed bandytami.

    Odpowiedz
  • Gość(2012-04-03 09:20) Zgłoś naruszenie 00

    Możemy się przekonać ile są warte obietnice Donka. Najbardziej chce mi się śmiać z Polaków, teraz sami się wstydzą i nawet nikt już nie wspomni, że kiedyś wierzyli w podatek 3x15%. No cóż wybory to nie zabawa, trzeba myśleć.

    Odpowiedz
  • kiss(2012-04-03 09:52) Zgłoś naruszenie 00

    Bandziory i oszuści już niedługo zostaną sprawiedliwie rozliczeni przez historię. Nie będą mieli szans na spokojne życie w tym upodlonym przez nich kraju.

    Odpowiedz
  • rządu odpowiedz(2012-04-03 08:20) Zgłoś naruszenie 00

    Te autostrady to bym przebolał jakoś że ich nie zdążą zrobić
    najbardziej mnie boli że zdążyli wywalić te miliardy na nikomu niepotrzebne molochy zwane stadionami ...
    Po co to komu, ile to kosztowałoby w normalnym kraju, ile to będzie kosztowało rocznie po euro2012 ?

    Odpowiedz
  • DropPoint(2012-04-03 12:33) Zgłoś naruszenie 00

    Inwestycje w Niemczech są prowadzone wedle zasady ordnung muss sein. W Polsce istnieje inna zasada pt. Jakoś to będzie. Oprócz tej istnieje druga: To nie moja wina, to jego wina.

    Odpowiedz
  • Czlowiek(2012-04-03 12:01) Zgłoś naruszenie 00

    Rozumiem krytyke. Ale trzeba spojrzec na to troche poblazliwie. Od 2006 roku dzieki rygorom unii i strachu, ze sie kase straci w Polsce ruszyly inwestycje, ktore inne kraje robia caly czas. W Polsce przed 2006 kasa byly w calosci przejadana i nic (prawie nic) sie nie inwestowalo. Takie Chiny, Korea Pld. wydaj np. ponad 30% swojego budzetu na inwestycje. W Polsce nie wiem ile, ale wielokrotnie mniej.
    Nie wiem kiedy Polacy zrozumieja, ze bez inwestycji nie ma zysku. I ze od jedzenia nie ma zarobku. W Polsce powinien byc rygor inwestycji tak jak np. w Niemczech, ze inwestycje panstwa musza byc zawsze wieksze od nowego zadluzenia. Politycy tylko mysla o rozdawaniu. Nie mysla, ze inwestycje zwiekszaja renty, place itd. Ale trzeba te kase na inwestycje wydac, a przejadanie ograniczyc. W Polsce jest niestety na odwrot!

    Odpowiedz
  • kelo(2012-04-03 19:10) Zgłoś naruszenie 00

    ...ale zbiorowe RYCZENIE , EURO trwa miesiąc , a autostrady budujemy na długie lata ...i budujmy je DOBRZE a póżniej szybko - bo za rok będzie znowu zbiorowe ujadanie że wyboje , dziury itp ...

    Odpowiedz
  • bicz na głupotę(2012-04-03 16:06) Zgłoś naruszenie 00

    co za głupota i podgrzewanie atmosfery. nie ma znaczenia ze nie będzie A2 na jakieś tam łełro. wazne że po 30latach BĘDZIE ! a co do kierowania ruchu na Łowicz - po co ? juz lepiej do Nieborowa, potem Skce i gierkówką do Wawy. od Huty Zawadzkiej tylko parę km do Radziejowic jest w przebudowie. I tyle hałasu.

    Odpowiedz
  • Jaro(2012-04-03 18:29) Zgłoś naruszenie 00

    Jeżeli kibice mieliby jechać od strony wybrzeża i Torunia krajową jedynką, to bym tej trasy nie polecał, bo utkną w korku we Włocławku - tam się jeździ po dziurach z prędkością bezpieczną 30 km/h. Dzisiaj przejeżdżałem trasą koło Azotów, remontują tam drogę A1. Praktycznie nic tam się nie działo. Robotników nie widać, wątpię żeby skończyli ten remont w ciągu roku, a już na pewno nie na euro.

    Odpowiedz
  • Moze zrobimy bunt i obalimy rzadzacych bandytow ?(2012-04-03 22:41) Zgłoś naruszenie 00

    Moze w czasie euro miliony ludzi wyjdzie na ulice i POsprzata strujacych Polska bandytow.Odsuniemy bandytow od wladzy i wydamy najsurowsze wyroki za sprzedaz i likwidacje Polski.Jezeli skorupowane sady nie wydadza wyrokow to my je wydamy,a na POslusznych POlitycznie sedziow takze wydamy wyroki.Czas buntu Narodu sie szykuje,bo dluzej bandytow tolerowac nie mozna,bo bedzie PO Polsce.

    Odpowiedz
  • obiektywny(2012-04-04 09:08) Zgłoś naruszenie 00

    Mydleniem oczu jest także to, że odcinki A,B i D będą ukończone do maja. Otóż to ich zawansowanie obecne powoduje ,że mogą być one jedynie przejezdne do tego czasu!!! Ukończony będzie jedynie odcinek E. To oczywiście nie dotyczy odcinka C, który nie jest już w stanie być na Euro przejezdny!!! Ktoś powinien to wreszczie powiedzieć oficjalnie!!! Taka prawda.

    Odpowiedz
  • audiofil-meloman(2012-04-04 17:43) Zgłoś naruszenie 00

    a mnie to całe Euro 2012 zwisa smętnym kalafiorem, nie zamierzam oglądać 20 palantów uganiających się po boisku za piłką, wolę posłuchać dobrej muzyki.

    Odpowiedz
  • VBT4TBHY(2012-04-06 18:01) Zgłoś naruszenie 00

    W POLSCE ZWANEJ REPUBLIKA BANANOWA NIGDY NIC SIE NIE UDA BO POLSKA RZADZA I NA STANOWISKACH SA POTOMKOWIE CHLOPOW PANSZCZYZNIANYCH!!!A CHLOPI ZAWSZE KRADLI ,PILI ,PRACOWALI NIECHLUJNIE ALE BYLI BARDZO RELIGIJNI!!!

    Odpowiedz