statystyki

Bąk: To kobiety utrzymują gospodarkę

autor: Łukasz Bąk07.08.2020, 08:24; Aktualizacja: 07.08.2020, 08:25
Audi RS6 obojętne jest to, po jakiej drodze jedziecie – w każdych warunkach troszczy się o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pięciorga pasażerów i 565 litrów bagaży. Fot. mat. prasowe

Audi RS6 obojętne jest to, po jakiej drodze jedziecie – w każdych warunkach troszczy się o dobre samopoczucie i bezpieczeństwo pięciorga pasażerów i 565 litrów bagaży. Fot. mat. prasoweźródło: DGP

Śmiem twierdzić, że 99 na 100 reklam skierowanych jest do płci pięknej. I to nawet wtedy, gdy dotyczą męskich rzeczy. „Kochanie, kupiłam ci podpałkę do konara!”. Gdyby nie kobiety, drogerie świeciłyby pustkami, a firmy takie jak Johnson & Johnson czy Unilever zbankrutowały.

Każda pani ma w łazience płyn do kąpieli pod prysznicem, płyn do kąpieli w wannie, szampon, płyn do zmywania makijażu, płyn do mycia twarzy, płyn micelarny (cokolwiek to znaczy), płyn do higieny intymnej, płyn do płukania jamy ustnej, olejek arganowy pod oczy, olejek różany na szyję, krem na noc, krem na dzień, krem do nóg itd. Przeciętnemu facetowi wszystkie te rzeczy z powodzeniem zastępuje jeden płyn – 15 w 1. Umyje nim włosy, ręce, twarz, cojones, a także naczynia, samochód, okna i podłogę. A w razie czego sprawdzi się także, gdy trzeba będzie przeprać skarpety.


Pozostało 87% tekstu

Prenumerata wydania cyfrowego

Dziennika Gazety Prawnej
9,80 zł
cena za dwa dostępy
na pierwszy miesiąc,
kolejny miesiąc tylko 79 zł
Oferta autoodnawialna
KUPUJĘ

Reklama

Komentarze (3)

  • fdfd(2020-08-07 09:30) Zgłoś naruszenie 20

    "Śmiem twierdzić, że 99 na 100 reklam skierowanych jest do płci pięknej" - jest to oczywista nieprawda. Reklamy produktów alkoholowych, zwłaszcza piwa są skierowane głównie do mężczyzn a z całą pewnością nie stanowią one 1% rynku reklamowego. Teza, że to kobiety utrzymują gospodarkę bardzo dyskusyjna, by nie rzec mocniej. Taka branża sportowa to głównie domena meżczyzn.

    Odpowiedz
  • Marian(2020-08-07 13:23) Zgłoś naruszenie 20

    Panie Bąk, to ile % kobiet jest w zestawieniu najbogatszych ludzi świata?

    Odpowiedz
  • ale(2020-08-07 16:59) Zgłoś naruszenie 11

    Jest to tzw. góralska 3. prawda - czyli..g. prawda" lub prawdy w tym tyle. że dzięki darmowej pracy żon / czyli darmowych do wszystkiego w domu połowic oraz półdarmowej pracy zawodowej katoliczek -samiczek - faceci są jednymi z najbogatszych ludzi na świecie nie tylko w RP. A w korporacji kościelnej RP nie mają nic do gadania - cała kasa i bezprawie w rękach ludzi nowego porządku prawnego. Faceci w czarni robią co chcą i za nic nie odpowiadają a kasę im katoliczek daje faceci przez nich używani i teraz przy żłobie będący.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie