T-Mobile Polska, jako pierwszy operator na polskim rynku, rozpoczyna przedsprzedaż najnowszych flagowych smartfonów z rodziny Samsung Galaxy. Już od dziś, 20 marca br, będzie można je zamówić w przedsprzedaży - czytamy w informacji prasowej.

Tylko w T-Mobile można od dziś nabyć najnowsze smartfony Samsunga. Z oferty przedsprzedażowej mogą skorzystać zarówno klientów indywidualni jak i biznesowi. Urządzenia w ofercie rynku prywatnego dostępne są już od 1219 zł (SGS6) i 1739 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump Max za 129,99. Klienci biznesowi wybierający taryfy Jump! proFirma mogą z kolei nabyć urządzenia w cenie od 487 zł (SGS6) i 812 zł (SGS6 Edge) w taryfie Jump! proFirma XXL.

ikona lupy />
Ceny Samsung Galaxy S 6 i S 6 Edge / Media

T-Mobile zaoferuje modele z 32 GB pamięci, w czterech wariantach kolorystycznych – White Pearl, Black Sapphire, Gold Platinum, Blue Topaz (tylko GALAXY S6) i Green Emerald (tylko GALAXY S6 Edge). Urządzenia pracują pod kontrolą ośmiordzeniowego procesora Exynos 7420 wspomaganego 3 GB pamięci RAM. Obudowa smartfonów została wykonana z twardego szkła Corning Gorilla Glass 4. Urządzenia wyposażono w dwa wysokiej jakości obiektywy (tylnego - 16 MP i przedniego – 5 MP).

Zamówienia złożone w przedsprzedaży będą realizowane począwszy od dnia 17 kwietnia br.

Oprac. T.J.