Koniec z pakietami, które tracą ważność i trzeba je odnawiać co miesiąc za pomocą kodu. Wszystkie usługi włączymy tylko jeden raz, a nasza oferta odnawiać się będzie co 30 dni, o ile doładujemy konto odpowiednią kwotą - z taką nową ofertą Play chce powalczyć z Orange, Plusem i T -Mobile.
Wazność konta, stawki, koszty pakietów / Media

Play zaprezentował nowe oferty na rynku prepaid. Wystarczy kupić usługi razem i otrzymujemy je taniej nawet o 15 proc. "Taniej niż u konkurencji" - zachwala Marcin Gruszka z sieci Play. Dzięki niej klient może kupić kilka usług, wpisując jeden prosty kod lub wysyłając jednego SMS-a, a usługi automatycznie włączane są co miesiąc. W ramach nowej oferty pojawiają się trzy pakiety usług – Formuła SMS, Formuła 3w1, Formuła 4w1. Każdą z Formuł włącza się tylko jednym kodem, a one odnawiają się co miesiąc – automatycznie.

Formuła 4 w1

SMS-y, internet i rozmowy w jednym pakiecie: nielimitowane rozmowy do Play, nielimitowane SMS-y do wszystkich i 1 GB internetu za 21 złotych. Do tego otrzymujemy obniżoną trzykrotnie stawkę za minutę połączenia do pozostałych sieci - 9 groszy za minutę.

Formuła 3 w 1

Nielimitowane rozmowy do Play, nielimitowane SMS-y do wszystkich, internet 100 Mb za 14 złotych.

Formuła SMS na kartę

Wystarczy 7 złotych, aby korzystać z nielimitowanych SMS-ów.

Play kontynuuje promocję swoich usług za pomocą znanych nazwisk. Nową usługę będą promować również nowe twarze: Margaret i Dawid Podsiadło.

Play wprowadza także nowe startery z ofertą Formuła Play na Kartę, które umożliwiają testowanie Formuły 3w1 przez 7 dni za darmo oraz bonus 5 zł za korzystanie z Internetu pierwszy raz dla wszystkich klientów, którzy zmienią ofertę na nową.